30 سانتیمتر تولید و عرضه می گردد

این پکیج شامل دریچه اتاق عمل ، فیلتر باکس و همچنین دمپر تنظیم هوا میباشد که گروه صنعتی تهویه مارکت مفتخر است که این پکیج را به طور کامل تولید و ارایه میکند . تمام سطوح این دریچه هوا با رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده میشود . دقت کنید که محاسبات بالا برای زمانی است که سقف عایق بندی شده باشد و از پنجره هایی با سطح متوسط استفاده شده باشد.

برای جلوگیری از ایجاد شیار نامتوازن بر روی محیط درب در زمان بسته بودن، لذا بر روی اضلاع محیطیِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت یک نوار از زه وار استفاده می نماییم تا ساختار و نمای دریچه بازدید داکت اسپلیت پس از بسته شدنِ درب، به صورت کاملاً زیبا و دکوراتیو قابل دید گردد.

داکت اسپلیت مدل zdma-hd به فناوری موتور فن و کمپرسور Inverter مجهز شده است. یونیت خارجی از الکتروموتور به عنوان نیروی محرک و کمپرسور و کندانسور تشکیل شده که توسط لوله های مسی به یونیت داخلی یا همان اواپراتور که از فن و فیلتر و کویل و … این دریچه هوا را میتوان مجهز به فیلتر باکس کرد . این دریچه هوا در هر سایز و ابعادی قابل ساخت و تولید میباشد و با رنگ کوره ای الکتروستاتیک متناسب با محیط و طبق نظر کارفرما پوشش داده میشود . دریچه هوا ی اتاق عمل دارای یک فریم در حاشیه ی دریچه و یک شبکه ی پانچی از ورق آلومینیوم با سوراخهای گرد با قطر کمتر از یک سانت است .

نقاط جای پیچ دریچه هوا بر روی قسمتِ افقی یا عمودیِ فریم ها بوسیله پِرسهای مخصوص بصورتِ فابریک و قبل از عملیات رنگ کاری، حک می گردد. این دریچه هوا متشکل از یک فریم سه سانتی و دمپر تنظیم هوا برای کنترل میزان هوای عبوری است . دریچه هوا ی خورشیدی به دو صورت با فریم و بدون فریم تولید میگردد و این قابلیت را دارد که هم در سقف یا دیوار و هم در سقف کاذب نصب شود .

دیدگاهتان را بنویسید