۸۰% سبکتر از نمونه گالوانیزه آن است

مانند سالن های تئاتر که می توان روی سقف جهت پرتاب عمودی و یا روی دیوار جهت پرتاب افقی نصب و تنظیم کرد. برای نصب دریچه های جت نازل از پیچ خودکار استفاده می کنند. هوارسانی با استفاده از دریچه جت نازل بسیار کم صدا است. دمپر پروانه ای بصورت باله های پروانه ای شکل، با باز و بسته شدن خود، امکان تنظیم هوای عبوری از دریچه جت نازل را به راحتی فراهم می سازد.

همچنین قابلیت نصب دمپر برای تنظیم یا انسداد هوای عبوری از خود را دارد. همچنین به دلیل طبیعت پایین رونده هوای سرد، برای باد سرد از جهت پرتاب رو به بالا می توان استفاده کرد. از دریچه بازدید شیاردار برای دسترسی و بازدید تأسیسات و کلیه مکان هایی که نیاز به دسترسی به شیر آلات و تجهیزات و تاسیسات دارند، استفاده می کنند و شیار روی این دریچه به منظور عبور جریان هوا در نظر گرفته شده است. واضح است که در صورت بزرگ بودن سایز درب این مقدار ۱۸ سانتی متر و در صورت کوچک بودن مقیاس درب دریچه بازدید داکت اسپلیت این مقیاس به ۹ سانتیمتر کاهش مییابد.

7- مقاومت در مقابل دما بالا و کم و و در هنگام آتش خودش خاموش می شود و این یک ویژگی منحصر به فرد لوله های فلکسیبل است. مجوزهای یک شرکت میزان اعتبار یک شرکت را نشان خواهد داد. می تواند هوا را به صورت یکپارچه پرتاب کند. قابلیت پخش هوا در حجم بالا را دارا می باشد. توانایی هوادهی تا ۸۰۰۰ فوت در دقیقه را دارا می باشد. قابلیت نصب روی دهانه انشعاب، پلنیوم باکس و یا هر نوع قاب و فریم دکوراتیو دیگر را دارا می باشد. این نشیمن گاه از یک سه پری آلومینیومی به طول فریم تشکیل شده است.

این گوشه زنی باعث تشکیل گونیای کامل در هر یک از گوشه های فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت میشود. همانطور که اشاره گردید با دستگاه سی ان سی همزمان بر روی درب و قابِ دریچه بازدید داکت اسپلیت می توان به اصطلاح ابزارِ فانتزی با طرح ها و نقوشِ مختلف اجرا نمود.

دیدگاهتان را بنویسید