گروه صنعتی تهویه اورانوس – کانال فلکسیبل با عایق الاستومریک –

در زمان سقوط ، این فلوک ها مواد معلق ناخالص را به خود گرفته و همراه آنان ته نشین می شوند و به تدریج اندازه آنها بزرگتر می گردد . ذره سازی ارتو کینتیک ortokinetic : که در آن ذره شیمیایی تشکیل شده در حال ته نشینی ذرات دیگر مانند کلوئید ها را به خود گرفته و بزرگتر شده و ته نشین میشوند باید توجه داشت که در مکانیسم اول بار الکتریکی بیشتر موثر است و در مکانیسم دوم اندازه ذرات . به عبارت دیگر کواگولاسیون بار ذرات را خنثی می کند و ذرات پس از این عمل قادر به دفع یکدیگر نیستند .

در هر صورت فلوکی که در اثر واکنش های کواگولانت ها در آب ایجاد می شود بسیار سنگین است و به همین جهت بلا فاصله بعد از تشکیل شروع به ته نشینی می کند . به دلیل قدیمی بودن مراحل نصب این کانال ها نیز به شکل سنتی صورت می پذیرد.همان طور که می دانید هوای داخل کانال باید خنک تر از هوای بیرونی باشد ولی در کانال های کولر از جنس گالوانیزه به دلیل آلیاژی که دارند اگر درست عایق بندی نشوند هوای داخل کانال قبل از رسیدن به مقصد گرم شده و کیفیت کار کل سیستم را مختل می کند .

حتی میتواند در مقابل گرما مقاومت نشان دهد.برای کم کردن هزینه ها بهتر از از لوله های فلکسیبل بدون روکش استفاده کرد و ما می توانیم با بهترین قیمت محصول با روکش و بدون روکش را به شما ارائه دهیم،لوله فلکسیبل برق به علت دارا بودن خاصیت شکل پذیری و انعطافی که دارد به منظور انتقال کابل از یک مسیر با خاصیت عبور از موانع و نیز ستون و یا دور زدن آنها مورد استفاده قرار می گیرد. جنس لوله فلکسیبل نسوز از پارچه فایبرگلاس با روکش سیلیکونی تقویت شده است که خاصیت ضد حریق دارد.

جنسِ لوله فلکسیبل هوای برزنتی از الیاف پلی استرِ روکش شده با “پی وی سی” و فنر فولادیِ مقاوم تشکیل یافته است. استفاده از عایق الاستومریک در کانال فلکسیبل نه تنها تاثیر فراوانی در وضعیت عایقی کانال دارد ، بلکه باعث افزایش عمر کانال فلکسیبل نیز می شود. به طور مثال اگر این فاصله ها زیاد باشد امکان ورود پرندگان و حشرات به داخل افزایش می یابد.باید خاطر نشان شد که می توان از توری در پشت دریچه هوا استفاده کرد تا از ورود پرندگان و حشرات جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید