گروه صنعتی ایران دریچه

این دریچه ها قابلیت نصب در داخل سقف کاذب را نیز دارند. دریچه خطی 30 درجه اورانوس از جنس آلومینیوم بوده و در سه نوع یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه قابل عرضه است. دریچه هوای خطی می تواند از نظر خطوط به کار رفته در آن متنوع باشد و دارای خطوط ثایت می باشد.

انجام کانال سازی توسط کانال ساز کولر سیار تهران یکی از ملزوماتی است که باید قبل از نصب کولر آبی و در هنگام ساخت منزل آن را انجام دهید. به منظور حفظ زیبایی عرض دریچه میبایست از ارتفاع آن بیشتر باشد. دریچه هوا لاینیر برای دیوار هایی با ارتفاع 4 متر استفاده می شود. ساختار و شکل ظاهری و کارایی آن به صورتی است که برای انواع محیط های مسکونی، تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. ظاهر و شکل این دریچه ها زیبا است و به همین دلیل از نظر رنگ و یا شکل با دکور هماهنگ می شود. خطوطی که بر روی دریچه وجود دارد ثبات و بدون تغییر ست و توانایی انتقال هوا را به شکل لایه ای دارد.

این دریچه ها به دلیل دارا بودن اصطکاک کم در برخورد با جریان هوا، دارای خروجی حداکثر در شدت جریان میباشند . دریچههای کولر برنازی در انواع مختلف مربع تک و چهار شبکه، مستطیل تک، دو، چهار و هشت شبکه تولید میشوند. دریچه خطی هوا به صورت مستطیل و یا مربع تولید می گردد.

به صورت دستی می توانید دمای مطلوب را انتخاب کرده و در صورت رسیدن دمای محیط به دمای تنظیم شده در بخاری، تولید گرما کنترل خواهد شد اما خاموش نمی شود تا در صورت کاهش دما، دوباره گرمایش را آغاز کند. باید دقت شود پره های این مدل دریچه بصورت ثابت بوده و قابلیت جابجایی پره جهت تنظیم پرتاب هوا در جهات مختلف وجود ندارد . کلاهک های بام دارای مدل های متنوعی می باشند: کلاهک کلبه ای یا کلاهک پره ای، کلاهک اچ، کلاهک آلمانی و کلاهک گردان از مدل های گوناگون این محصول است. کلاهک دودکش ژاپنی برای تخلیه گاز دی اکسید کربن اصل از سوختن گاز انواع بخاری های گازی نیز به کار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید