کلاهک ژاپنی – تهویه مارکت

کندانسور و اواپراتور اسپلیت کانالی زانتی با فین های طلایی پوشش داده شده است. داکت اسپلیت همانند اسپلیت دیواری از یک یونیت داخلی در سقف کاذب قرار گرفته و پوشیده می باشند و یک یونیت خارجی کندانسور تشکیل شده است که توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل می گردند. اسپلیت کانالی (داکت اسپلیت) از یک یونیت بیرونی و یک یونیت داخلی که در سقف کاذب نصب می شود تشکیل شده است که با لوله های مسی حاوی مبرد (گاز فریون) به هم متصل می شوند. خرابی سنسور دریچه گاز نیز دارای علائم و نشانههایی است.

با توجه به طولِ مسیرِ نصبِ دریچه خطی اسلوت، این دریچه می تواند به صورت یک سر بسته، دو سر بسته و دو سر باز، تولید و عرضه گردد. دریچه خطی اسلوت، از یک اسلوت تا ده اسلوت، قابلِ تولید و عرضه است (قابلِ توضیح است هر یک از شکاف های موازیِ این دریچهی یک، اسلوت محسوب میگردد. دریچه خطی اسلوت عموماً جهتِ خروج هوا از پلنیوم باکس هایی با طولِ بلند، جهت انتشارِ هوا به صورت یکنواخت، همگن دریچه خطی اسلوتو مطبوع با کاربردِ دکوراتیو موردِ استفاده قرار میگیرد دریچه خطی اسلوت از تیغههای موازی در امتدادِ دریچه هوا تشکیل شده و در عرض های متفاوت تحتِ عنوانِ تک اسلوت، دو اسلوت، سه اسلوت و…

دریچه خطی اسلوت هم برای سیستمِ هوای رفت می تواند به کار برده شود و هم برای سیستم هوای برگشت، که طراحیِ آن نیز به گونهای است که هوای مطبوع را به صورت همگن در محیط پخش می کند طراحیِ هندسیِ این دریچه (دریچه خطی اسلوت) با معماریِ شیک و مدرنِ امروزی، هارمونی داشته و علاوه بر آیتمِ هوارسانی، می توان به مهمترین ویژگیِ آن که همان زیباییِ منحصر بفردِ آن است اشاره کرد.

دریچه اسلوت در ساختارِسیستم تهویه مطبوع،هم جهت دمشِ هوای کانالِ هوای رفت و هم جهت مکشِ هوای برگشت، مورد استفاده قرارمیگیرد. کاربرد این دریچه ها در توزیع هوای دیفیوزری در کلیه دستگاه های تهویه مطبوع مانند داکت اسپلیت، فن کویل و هوا ساز و … رنگ این دریچه سفید از نوع پودری کوره ای الکترواستاتیک می باشد و با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد. سپس این محصول آماده رنگ آمیزی میشود و به وسیله رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش داده شده و درون کوره قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید