کلاهک اچ – تهویه نو

طراحی ویژه دریچه های خروجی بر روی پنل داخلی دستگاه، در افزایش سطح کیفی و توزیع و انتقال هوای مطبوع در فضا نقش بسزایی ایفا می نماید. دریچه هوا در انتهای انشعاب کانال هوارسانی قرار داشته و نقش مهمی در جریان پخش یکدست هوا ایفا خواهد نمود. استفاده از لوله فلکسیبل هوا دارای مزایای بسیاری است. از مزایای بخاری ژاپنی صرفه جویی در انرژی و بهینه کردن مصرف در زمینه انرژی می باشد و از آن مهمتر ایمن بودن این بخاری در مقابل خطرات گاز گرفتگی و سیستم هشدار دهنده قوی آن می باشد.

به نسبت بخاری های نفتی ژاپنی، بی بو و نسبت به بخاری برقی نیز بسیار کم مصرف تر و به صرفه تر است. وقتی از او میپرسم که آیا بی احتیاطی نیست که بخاری بدون دودکش را تو اتاق خواب بچهها گذاشتید و این ممکن است باعث حادثه گازگرفتگی شود خیلی خونسرد به من پاسخ میدهد: این وسیله امتحان خودش رو پس داده است.

دریچه کولر آهنی توسط رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده میشود تا عمر مفید آن افزایش یابد. در صورت استفاده از ورق روغنی،سیاه و حتی گالوانیزه در ساخت کلاهک ژاپنی برای جلوگیری از اکسیداسیون و زنگ زدگی و استهلاکِ زودرس، بر روی سطح آن از پوشش رنگ کوره ای استفاده میشود. توان گشتاور خروجی موتور توسط این قطعه تنظیم میشود.

بخاری های گازی برقی ژاپنی با توان و قدرت های مختلف وارد بازار شده است که از توان 2000کیلو کالری که برای محیط های کوچک می توان استفاده کرد تا توان 5000کیلوکالری که می توان برای فضاهای بزرگتر مانند اماکن عمومی.مساجد وگلخانه ها استفاده شود. همچنین این بخاریها دارای یک صفحه دیجیتالی یا آنالوگ جهت تنظیم درجه حرارت می باشند که بسته به سرمای محیط می توان دمای بخاری را از 16 درجه سانتی گراد تا 27 درجه سانتی گراد تنظیم نمود. لحاظ نکات اصولی و استاندارد در هنگام تولید دریچه کولر موجب بازدهی عالیه این محصول در محیط های مسکونی و صنعتی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید