کانال کشی کولر و هر چه باید درباره آن بدانید

در کنار مزایای استفاده از داکت اسپلیتها همچنان صدای ناهنجار ایجاد شده از آن یک عیب اساسی در داکت اسپلیت به شما میآید. 8- افرادی که در شهر زندگی می کنند با دیدن خانه چوبی و کلبه مانند، یاد تعطیلات و خانه های ییلاقی می افتند. با توجه به منظره بیرون خانه، طراح و صاحبخانه حق داشتند چنین پنجره های بزرگی انتخاب کنند و چشم اعضای خانواده را به جمال آن روشن کنند. 10- پنجره های این اتاق واقعا بی نظیرند! این اتاق حقیقتا زیباست! قابلیت کارکرد در بازده دمای منفی 15 الی مثبت 50 درجه سانتیگراد، به خوبی این موضوع را به اثبات می رساند.

این اتاق در نهایت شکوه و ظرافت طراحی شده. 11- این اتاق خواب خیلی دنج و راحت به نظر میرسد و تمیز بودنش هم آن را خواستنی تر می کند! صحبت در مورد قدرت بمب هسته ای کافی ست که من و شما حداقل برای مدتی خواب راحت نداشته باشیم، به ویژه اینکه در مانورهای نظامی ارتش پاکستان می بینیم که کلاهک های اتمی روی ماشین های معمولی حمل می شوند.

در نتیجه برای آشنایی با هر یک موضوعات ما را تا آخر این مقاله همراهی نمایید… فاصله ی بین خطوط گریل دریچه کولر خطی بین ۱۰ تا ۱۲ میلیمتر است . ساختار دریچه پلاستیکی مشبک به گونه ای است که هوای داخل کانال را بدون هیچ مزاحمت و مانعی به سوی محیط هدایت می کند.به همین منطور از این دریچه در محل هایی که ارتفاعِ بین دهانه دریچه پلاستیکی با کف زیاد است استفاده می گردد. یعنی در بسیاری از موارد مدلهای چوبی و فانتزی نیز برای دکوراسیون مدرن و امروزی به کار رفته و به همین ترتیب مدلهای فایبرگلاس یا مدلهای فلزی با طراحیهای لاکچری نیز برای خانههایی با سبکهای کلاسیک به کار میروند.

سکوی تختخواب، صندلی های مخصوص استراحت و مطالعه، و آباژور زمینی بزرگ با کلاهک استوانه ای، جلوه خاصی به محیط داده اند. کلاهک اچ با نام های مختلفی مانند کلاهک کلبه ای، کلاهک ژاپنی و کلاهک پره ای شناخته می شود. 5- اتاق خواب بعدی از آن اتاق هایی است که با چند چراغ زمینی مختلف دکور شده. اگر دقت کنید می بینید که این چراغ ها ابعاد و مدل های مختلفی دارند ولی نقطه مشترک آن ها، کلاهک استوانه ای است!

دیدگاهتان را بنویسید