کانال کشی و دریچه کولر امداد تاسیسات تاسیسات شبانه روزی در تهران 24 ساعته

دریچه پلاستیکی چهارطرفه را میتوان به صورت تایلی در سقف کاذب و به صورت پیچی در سقف های معمولی در دهانه انشعابات کانال هوا نصب و تعبیه کرد. بنابراین کاربران میتوانند متناسب با کاربری خود، گوشی را در حالت افقی، عمودی یا مورب روی پایه استند نصب کنند. ترموستات دمای محل نصب خود را اندازه می گیرد و ان را با دمای تنظیمی مقایسه کرده و در صورت تفاوت بین این دو دما ، دستورات لازم را به دستگاه ارسال می کند. از همین رو نوسانات برقی میتواند، سبب عدم ارسال صحیح فرمانها به ECU و سوختن این سنسور شود.

کلاهک دودکش ژاپنی برای تخلیه گاز دی اکسید کربن اصل از سوختن گاز انواع بخاری های گازی نیز به کار می رود. از این دریچه ها می توان در سقف های معمولی، هم تراز سقف و همچنین در انواع سقف های کاذب از جمله سقف کاذب تایلی استفاده کرد. کلاهک کلبه ای سه طرفه همچون دیگر موارد در انواع بام ها با شیب بالا یا شیب صفر قابل کاربرد است و گاهی این کلاهک کلبه ای را بر روی دیوار نیز تعبیه می نمایند.محدودیتی برای کاربرد این کلاهک کلبه ای در سیستم دودکش یا وِنت وجود ندارد و این کاربرد دوگانه باعث شده از این کلاهک کلبه ای در تمامیِ خروجی های بام بطور متناسب و همگن استفاده شود.تخلیه دودِ آبگرمکن،شومینه،بخاری گازی و…

به عنوان مثال اگر از یک تیغه تقسیم کننده استفاده کنید تعداد دریچه های اسلات دو عدد می شود و اگر از ۲ تیغه استفاده کنید تعداد دریچه های خروجی سه عدد می شود. کیفیت بالای مونتاژ بستگی به دقت در برش تکه های رابط دارد تا دچار نشت هوا نشود و راندمان دمش یا مکش پایین نیاید .

دقت در برش قطعات باعث می شود کیفیت مونتاژ بالا برود و از نشت هوا جلوگیری به عمل می آید . دریچه بازدید داکت اسپلیت لولایی به وسیله قفل زیمنس بسته می شود اما دریچه بازدید وزنه ای هنگام تعمیر یا بازدید داکت اسپلیت، کاملا از چهارچوب فریمِ دریچه جدا و بعد از بازدید مجددا در محل خود جانمایی می شود. در نقاط اتصال چهارراه تبدیل ۹۰ درجه با کانال فلکسیبل از بست و چسب هوابندی استفاده می شود .این قطعه ی رابط کانال فلکسیبل توسط ساپورت های نگهدارنده در محل مورد نظر تعبیه و تثبیت می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید