کانال پلی اورتان صنایع کانال سازی المپیک

از آنها میتوان در مکانهایی مانند راهروهای طولانی و مکانهای بزرگ عمومی، جلوزن و برگشت فن کویل ها استفاده نمود. این نوع دریچه ها اگرچه قالبا” به منظور هوادهی و هوای تازه فن کویل ها و داکت اسپلیت ها کاربرد دارند اما در باقی موارد مانند دریچه کولر و یا هوای تازه نیز کاربرد آن دیده شده است ( حتی در مورد دریچه هوای برگشت ) این نوع دریچه هوا معمولا” ظاهر زیبایی داشته و به محل کار یا منزل شما زیبایی خاصی می بخشد. این کار به وسیله کنج های مجزا امکان پذیر خواهد بود. از این محصول می توان در کنج سقف یا کنج پیشانی دیوار ها، با هر زاویه دلخواه استفاده کرد.

همچنین میتوان آنها را روی پیشانی دیوار، سقف و در حالت تقویت شده آنها در کف قابل کاربری و نصب می باشند. شهر آهن واسطه ها را حذف کرده است و اجناس خود را با قیمت مستقیم از درب کارخانه به فروش می رساند. عملکرد سیستم داکت اسپلیت معمولی اینگونه است که یک دستگاه که به آن یونیت داخلی گفته می شود در داخل سقف کاذب نصب گردیده و به واسطه ی یک جفت لوله ی مسی به یونیت خارجی که در خارج از ساختمان تعبیه شده است متصل می گردد.

و بیشتر در سقف ساختمان ها قابل استفاده می باشد ، این دریچه ها به صورت یک طرفه و دو طرفه تولید می شوند. پخش هوا در محیط به صورت مستقیم و 30 درجه به صورت یکطرفه و دوطرفه و سه طرفه. این دریچه ها به صورت یک طرفه و دو طرفه و سه طرفه تولید می شوند. دریچه آلومینیومی گردِ بلندگویی در قطرهای استاندارد ( ۷.۵-۱۰-۱۵-۲۰-۲۵-۳۰- ۳۵- ۴۰- ۴۵- ۵۰- ۵۵ و ۶۰ سانتیمتر) از سوی این شرکت تولید و به بازار عرضه میشود.از دریچه آلومینیومی گرد بلندگویی هم برای سیستم های رفتِ هوا و هم برای سیستم های برگشتِ هوا میتوان استفاده کرد.

علاوه بر این برای سیستم های رفت یا برگشت هوا و تخلیه (Supply , Return , Exhaust) نیز میتواند استفاده شود. از ویژگیهای این دسته از لولهها میتوان به انعطاف پذیری مناسب و مقاومت بالای آنها در برابر نیروهای کششی و چرخشی اشاره نمود. ما در این مجموعه کیفیت را قربانی قیمت پایین نمی کنیم، اما در عین درجه یک و مرغوب بودن محصولات، قیمت مناسب را می توانید مشاهده کنید. قیمت این محصول در شهر آهن بسیار مناسب است. جنس این قطعه ی کانال فلکسیبل از ورق گالوانیزه است و ضخامت ورق مصرفی بستگی به قطر دهانه ی کانال فلکسیبل دارد .

دیدگاهتان را بنویسید