کانال فلکسی چیست؟

این پارچه مدل های فراوانی دارد که برخی از آن ها را به اختصار نام می بریم. یکی از انواع محبوب و رایج آن ها که مورد استفاده در خانه و مکان های شخصی قرار می گیرد، دریچه های دکوراتیو براق می باشند که می توانند زیبایی چشم گیری به اتاق بدهند. زمانی که قرار است کانال کشی اهمیت دارد، دقت در انتخاب خواهید کرد.

دریچه های آبی جدید به راحتی تنظیم می شوند، به طوری که مشتریان می توانند دما و هوای دریچه کولرهای آبی جدید را به جهت های راست و چپ و بالا و پایین محیط هدایت کنند. انتقال هوای دستگاه های دمنده و مکنده توسط داکت های هوارسان صورت می پذیرد که کانال فلکسی یک نمونه از آن داکت ها می باشد.در حقیقت کانال فلکسی که دارای مقطع گرد و ساختاری منعطف و خرطومی شکل می باشد هوای مورد نیاز را در مسیر مربوطه با فشار لازم مکش یا دمش می کند.

برزنت دهانه ی کولر پارچه ی ضخیم و با کیفیتی است که جریان هوای تولید شده توسط کولر را به داخل کانال ها هدایت می کند. پارچه ای که برای دهانه ی کولر استفاده می شود،از نوع شمعی می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط مختلف محیطی دارد و در برابر نور آفتاب،آب و باد پوسیده و خراب نمی شوند. عرضه و فروش مدلهای مختلف دریچه کولر به صورت اینترنتی موجب میشود مشتریان دیگر نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه جهت خرید انواع محصولات را نداشته باشند. این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت تنها مدلی است که هم بصورت وزنه ای و هم بصورت قفلی عمل می کند.از نکات جالبِ دیگرِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت اینستکه تمامیِ مدلها از جمله درب دریچه بازدید داکت اسپلیت شیار موازی،درب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی،درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک،درب دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی،درب دریچه بازدید داکت اسپلیت پانچی و دیگر مدلهایی که در انواع مختلف و در قسمت های بالاتر ذکر شده بود،به این روش قابل ساخت و تولید است.طریقه ساخت این دریچه بازدید داکت اسپلیت نیز ابتدا با سایز محل جانماییِ دریچه بازدید داکت اسپلیت آغاز می گردد.سپس اضلاعِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت را به میزان نیم سانت بادخوردار از طرفین برش و در مرحله بعد تمام این اضلاع را به هم متصل می کنیم و چهارچوبه ی فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت پدید می آید.با تکمیل ساخت فریم به سراغ تعبیه نشیمنگاهِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت می رویم.این نشیمن گاه از یک سه پری آلومینیومی به طول فریم تشکیل شده.بعد از نصب سه پری با توجه به ابعاد داخلیِ فریم درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا را ساخته و دریچه بازدید داکت اسپلیت اماده اجرای عملیات رنگ می گردد.نوع رنگ پوشش دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا از نوع پودری الکتروستاتیک است که در کوره پخته و بصورت رنگ کوره ای رنگ کاری می گردد.لازم به ذکر است این مدل دریچه بازدید داکت اسپلیت را هم از جنس چوب،هم از جنس آلومینیوم و هم از جنس پی وی سی میتوان تولید و عرضه نمود.

لازم به ذکر که لایه عایق الاستومری در ساختار کانال خرطومی می تواند یک لایه ، دو لایه ، سه لایه باشد . اما در اسپلیت فقط محیطی که دستگاه در آن نصب است خنک می شود. پارچه ی برزنت پارچه ای ضخیم و با کیفیت می باشد که در دو نوع نسوز و شمعی وجود دارد. آماده ی عرضه ی انواع پارچه ی برزنت به در تمام شهر های ایران می باشیم. خرید برزنت دریچه کولر یکی از مهم ترین خرید های افراد برای سرویس دهی به منازل می باشد.تمام وسایل برقی قبل از روشن کردن و قبل از برداشتن آن ها نیاز به سرویس دهس دارند تا عملکرد نرمال و مناسب را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید