کانال فلکسیبل Flexible Duct

توجه داشته باشیم که کندانسور داکت اسپلیت هواخنک است و با کمک فن به جریان اجباری هوا و خنک سازی مبرد می پردازد. از جمله مزایایی که استفاده از کویل آبگرم و فن به همراه دارد این است که در لحظه شروع کار دستگاه، خیلی سریع دمای هوای داخل افزایش می یابد. با توجه به اینکه جنس های مختلفی از این قطعه تولید می گردد برای محیط های مختلف با توجه به شرایط آب و هوایی و وضعیت موجود در محیط می توان از جنس هایی مانند آلومینیوم، پلاستیک و چوب استفاده نمود.

ساختار منعطف این کانال ها امکان استفاده از آنها را در شرایط مختلف بدون هیچ محدودیتی فراهم می کند. محاسبات نشان داده که در صورت انفجار یک بمب هسته ای یک مگاتنی نیرویی معادل ۱۸۰ تن به ساختمان ها واقع در فاصله شش کیلومتری وارد می شود و سرعت باد ایجاد شده به ۲۵۵ کیلومتر در ساعت می رسد. ساختار مجرای انعطاف پذیر و مواد اولیه به کار رفته در آن به گونه ای که بتوانیم آن را به اشکال و اندازه های مختلف برش دهیم.

اگر شما نیز دوست دارید تا در روزهای آینده اقدام به اجرای بهترین سیستم کانالسازی داشته باشید، می توانید این فرصت طلایی را از دست ندهید و با استفاده از کانال های فلزی بسیار باکیفیت، سیستم تهویه هوای مطبوع فوق العاده ای را در ساختمان اداری و مسکونی خود مورد استفاده قرار دهید. در مقایسه با کانال های گالوانیزه قدیمی، کانال های مکعبی سنتی و برش خورده بهترین انتخاب هستند. هنگام مقایسه کانال های انعطاف پذیر با کانال های گالوانیزه قدیمی یا کانال های مکعبی، یکی از اولین نکات به نظر می رسد سهولت کار با عیوب و نصب آنها باشد.

از طرفی این کار باعث می شود تا زمان کمتری برای نصب این کانال ها نیاز داشته باشید. یکی دیگر از عواملی که باعث کاهش هزینه این گونه کانال ها در هنگام نصب می شود، انعطاف پذیری بالای آنهاست. اما ظاهر کانال فلکسیبل این است که مواد کمتری در آن استفاده شده و همچنین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید آن سبکتر است. همچنین کاهش وزن آنها به شما این امکان را می دهد که برای حمل و نقل و حمل این محصولات به انرژی کمتری نیاز داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید