کانال فلکسیبل مقاوم در مقابل اشعه UV – جهان نيوز

در صافی های شنی کند نگهداری لجن، آبگیر و دفع آن بسیار آسانتر از صافی ماسه ای تند است و خطر آلودگی محیط زیست ناشی از لجن صافی ماسه ای کند وجود ندارد و می توان به عنوان اصلاح کنندۀ خاک از آن استفاده نمود. جنس ساختار کانال فلکسیبل از نوع سیلیکون مسلحِ نخدار می باشد که هنگام اعمال فشار به بدنه ی این نوع کانال فلکسیبل از هرگونه گسیختگی یا پارگی در امان بماند.با توجه به نوع عملکرد و کاراییِ این محصول نام آنرا کانال فلکسیبل نسوز نهاده اند.عدم تغییر شکل و کارایی این کانال فلکسیبل تا دمای 1500 درجه باعث شده کاربرد آن در جاهاییکه امکان استفاده از دودکش فلزی میسر نیست به راحتی توجیه پذیر گردد.کانال فلکسیبل نسوز در شرایط محیطی گونگون از جمله در موتورخانه ها،گلخانه ها،نانوایی ها و نیز محیط های آزمایشگاهی و تحقیقاتی کاربرد وسیعی پیدا کرده است.

از آنجا که این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت از نوع شیاردارِ موازی میباشد، لذا ایجاد شیارهای گریلی در طول های ۹ و ۱۸ سانت بر روی درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت در این مرحله صورت گیرد. این حفره ی چهارگوشِ یک و دوردیفه درواقع منفذِ ورود هوای برگشت دریچه بازدید داکت اسپلیت است.

با تغییر جهت پره های عمودی جهت هوای خروجی از دهانه کولر، به سمت چپ، راست و یا مستقیم تغییر می کند و همچنین پره های افقی مسیر حرکت هوا از دهانه دریچه را کنترل می کنند و توانایی انسداد معبر هوا را هم دارند. به گزارش گروه بینالملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، روزنامه یومیوری ژاپن به نقل از منابع ناشناس گزارش داد کره شمالی به قابلیت کوچک سازی کلاهکهای هستهای دست یافته است. در این روش گندزدایی بعد از عمل صاف سازی ضروری است. پروفیل فلنچ گالوانیزه در سایزهای ۲۰ ، ۲۵، ۳۰ ، ۳۵ و ۴۰ تولید و عرضه می گردد.

این لوله فلکسیبل در قطر 4، 5، 6، 7، 8، 10، 12، 14، 16 تولید شده است و طول هر شاخه آن 10 متر است. میزان فلوئور مناسب در دمای متوسط سالیانه 15 درجه سانتی گراد در حدود 1 میلی گرو در لیتر توصیه می شود. این تغییر به میزان مصرف در فصول گرم و سرد و تغییرات انحلال فلوئور در آب بستگی دارد. تغییرات ناگهانی در کیفیت آب در کار صافیهای شنی کند به طور جدی ایجاد اختلال نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید