کانال فلکسیبل – لوله فلکسی

قیمت لوله های خرطومی فلکسیبل STI بسیار مطلوب و مناسب بوده و این شرکت توانسته است در کنار قیمت های مناسب لوله های فلکسیبل خود، کیفیت آن ها را نیز در حد بسیار بالایی حفظ نماید. در واقع برای کاهش هزینه های مصرف برق داکت اسپلیت در فصل سرد و تامین هوای گرم ، کویل ابگرم تولید شد تا به جای استفاده از انرژی برق از گاز استفاده کند.کویل آبگرم با قابلیت نصب بر روی یونیت داخلی داکت اسپلیت، این امکان را فراهم می کند تا در فصول سرد سال، با تامین آبگرم از طریق موتورخانه مرکزی و یا پکیج گرمایشی، دستگاه به صورت یک سیستم گرمایشی عمل نماید و مباردت به گرم کردن فضای داخلی ساختمان کند.

برای تولید این محصولات از گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی و مطابق با استانداردهای مختلف استفاده می شود. برای اتصال قسمت های مختلف کانال به یکدیگر به یک تاج نیاز دارید. مورد دیگری که کانال فلکسیبل را برای ما گزینه مناسبی می کند، هزینه کم آن در دراز مدت است. استفاده از کانال های انعطاف پذیر هزینه اولیه کمتری را در مقایسه با سایر کانال های گالوانیزه یا مستطیلی به ما تحمیل می کند. این تاج ها باید با ابعاد کانال سازگار باشند.

ابعاد فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت بستگی به حفره محل مورد نظر نصب دارد. اگرچه فرآیند ساده به نظر می رسد، اما داشتن مهارت و تجربه در این زمینه شرط اصلی نصب صحیح کانال های فلکسیبل خواهد بود. سپس وقتی از استحکام تاج ها مطمئن شدیم باید با استفاده از گیره تسمه فولادی کانال را به قسمت های مختلف ساختمان وصل کنیم. از محاسن استفاده از رنگ مودری التکروستاتیک ، قابلیت انتخاب رنگ متناسب با محیط اطراف می باشد . اساس کارِ این دریچه تنظیم هوا براساس اختلاف فشار میان دو محیط میباشد و هوا از محیط پرفشارتر جریان می یابد و جایگزین هوای تخلیه شده از فضای کم فشار میگردد.

خواص ضد باکتریایی این محصولات امکان استفاده از آن ها را در محیط های حساس مانند آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز تولید دارو و مواد غذایی فراهم می کند. در قسمت های قبل چندین مورد از ویژگی های اصلی این محصولات که مزیت های اصلی آنهاست را بررسی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید