کانال فلکسیبل – تهویه مارکت

با داشتن چنین افکتی این نازل یکی از بهترین انتخاب ها برای ویژگی های جانبی آبنما است. این نازل ها دارای زیبایی و دوام فوق العاده ای هستند. قدرت پرتاب باد عالی، بازدهی فوق العاده در زمان اوج گرما و کاهش 60 درصدی مصرف انرژی، از مزایای فناوری فول اینورتر دستگاه می باشد. اما اگر مساحت ساختمان شما از این مقدار بیشتر است (حدود 90 متر مربع) باید اقدام به خرید داکت اسپلیت بوش اینورتر 30000، و همچنین اگر ساختمانی با متراژ حدود 120 متر مربع در اختیار دارید داکت اسپلیت بوش اینورتر 36000 نیاز شما را بر طرف خواهد کرد.

همانطور که همه ما می دانیم برای تولید کلاهک دودکش ژاپنی نیاز به مواد اولیه است و از آنجایی که برخی از این مواد به کشور وارد می شود، نرخ ارز جهانی، نیز بر روی قیمت کلاهک دودکش ژاپنی موثر است. با توجه به شرایط محیطی مد نظر نیاز است تا انواع کانال کولر با بهترین کارایی نصب و اجرا شود. در این روش با استفاده از اعداد ارائه شده در جداول مهندسی حداکثر سرعت مجاز عبور هوا در کانال اصلی را همراه با حجم یا CFM هوای مورد نیاز در نظر می گیریم و سپس با استفاده از این مقادیر حجم و سرعت مجاز هوا و مراجعه به داکتیلاتور ابعاد کانال چهارگوش یا گرد را به دست می آوریم.

در مکانیزم تاسیسات ساختمانی و به منظور ایجاد و ارایه سرمایش و گرمایش مطلوب پپس از فرآیند طی شده در سیستم تهویه مطبوع و در واقع به معنای دیگر، کنترل هوای ورودی و خرروجی و جلوگیری از ایجاد اغتشاش در خروجی کانال رفت هوا و همچنین ورودی کانال برگشت، از دریچههای تنظیم هوا مانند نوع گرد، نوع چهارگوش و غیره استفاده میشود. بالطبع انواع محصولاتی که در بازار فروش دریچههای کولر آبی مشاهده میشود دارای قیمتهای متفاوتی هستند. در روش کانال کشی داکت اسپلیت با کانال اسپیرال از کانال گرد با جنس گالوانیزه استفاده می گردد.کانال اسپیرال از تسمه ورقیِ گالوانیزه که بصورت درزِ مارپیچ در هم تنیده می گردد ساخته می گردد.در سیستم کانال کشی داکت اسپلیت با کانال اسپیرال،با توجه به قطر کانال اسپیرال از ورق هایی با ضخامت های متناسبِ هر قطر استفاده می گردد.از آنجا که کانال اسپیرال از جمله شکیل ترین انواع کانال در سیستم کانال کشی داکت اسپلیت به شمار می آید به راحتی می توان آنرا بصورت اکسپوز در فضاهای گوناگون از جمله فصاهای تجاری مثل کافی شاپ ها،رستوران ها،آرایشگاهها و…

این نیرو را میتوان به راحتی و با قرار دادن دست جلوی مسیر آب خروجی از شلنگ، آزمایش کرد. سعی کنید آنها را نزدیک به نازل های واقع در وسط جریان قرار دهید، تا به بهترین افکت مطلوب دست پیدا کنید. لازم به ذکر است با توجه به نمای ظاهری و مطلوب دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی نیازی به استفاده از مقوله رنگ بر سطح این دریچه نیست. نازل به لولهای ترمودینامیکی گفته میشود که سطح مقطع آن متغیر است و به منظور افزایش سرعت جریان خروجی و کنترل جهت آن به کار میرود.

دیدگاهتان را بنویسید