کانال ساز کولر سیار ❄ کانال سازی و نصب کانال در تمام تهران

از جمله انواعِ دیگرِ دریچه هوای فلزی دریچه آلومینیومی احد مشبک می باشد که برای ورودو خروجِ هوا از مقاطعِ گردِ انشعاب هوا بکار می رود. البته نوعی از کانال های دیگری وجود دارند که برای موتورخانه ها و مکان هایی که با دمای بالا سر و کار دارند کاربرد دارند، این کانالها که به کانال جوشی معروف هستند، از ورق سیاه ساخته می شوند و وزن زیادی دارند و لذا هزینه نصب بالایی هم دارند. در حقیقت در کلاهک کلبه ای دو طرفه گریل ها در دو سو متقاطعند .

اما گروه صنعتی تهویه مارکت این افتخار را دارد که کلاهک کلبه ای چهار طرفه را در هر سایز و با هر تعداد گریل تولید و عرضه نماید . ارتفاع استاندارد کلاهک کلبه ای ۳۰ سانتیمتر است و اعداد گریل های هر طرف ۴ عدد میباشد . لازم به ذکر است که تمام سطح داخلی و خارجی کلاهک کلبه ایبا رنگ کوره ای پوشانده میشود . یونیت خارجی یا بخش کندانسور داکت اسپلیت زانتی از قطعات و متعلقات مهمی مانند کمپرسور، شیر چهار طرفه، شیر انبساط یا منبسط کننده، فین های آلومینیومی، الکتروموتور و کویل ساخته و پرداخته شده است.

برای نصب کلاهک کلبه ای در سطوح مسطح و هموار در هنگام ساخت ، یک خم ۳ سانتی به بیرون داده میشود و این لبه سطح صاف پیچ میشود .ولی اگر قرار باشد کلاهک کلبه ای روی حجم مکعبی نصب شود به وسیله یک نبشی یا ترمزی که در فاصله ۵ تا ۱۰ سانتی از پایین لبه داخلی پایه کلاهک کلبه ای تعبیه میشود ، این کار امکان پذیر است . اما اگر روی حجم مکعب ی نصب شود احتیاج به یک برجستگی به نام رخ دارد که در لبه ۵ تا ۱۰ سانتی پایه کلاهک کلبه ای تعبیه میشود .

در این مدل از کلاهک کلبه ای مانند انواع دیگر آن ، ارتفاع پایه ۳۰ سانت میباشد و یک لبه ی سه سانتی برای اتصال پایه ی کلاهک کلبه ای به کف تعبیه میکنیم .از ورق یک میل جهت ساخت کلاهک کلبه ای استفاده میشود . شکل متقارن این محصول علاوه به زیبایی بیشتر نسبت به دیگر انواع آن ، توانایی و کارایی بیشتری از جهت موش دود و هوای آلاینده را دارد .

دیدگاهتان را بنویسید