کانال سازی – کانالسازی – مراحل کانال سازی – کانالسازی نظری – 09128722799

کارکرد کم صدا و تولید سطح صدای پایین، کندانسور و اواپراتور طلایی و امکان کنترل داکت اسپلیت از راه دور را می توان از دیگر ویژگی های این محصول دانست. اما نقطه ضعفی که این مدل دارد بدلیل اشغال یکی از دریچه ها ايجاد مشکل در تابستان است که با بستن آن و استفاده از دریچه های دیگر مشکل رفع خواهد شد. این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت نیز با توجه به نیازِ دستگاه داکت اسپلیت در طرح ها و رنگ های متنوع قابل تولید و عرضه میباشد. دریچه بازدید داکت اسپلیت طرح اسلوت متشکل از یک فریم و درب دریچه است که روی بدنه درب یک دریچه بازدید داکت اسپلیت طرح اصلی نصب شده.

این درب از دو قسمت ورق اصلی درب و دریچه خطی تشکیل می شود که این دریچه خطی ،برای تامین هوای محفظه ای که دستگاه در آن قرار دارد در نظر گرفته می شود. این جمله ای است که بارها و بارها شنیده ایم و همه از خطرات آن آگاهی داریم ولی باز هم بدون توجه به آن به کار خود ادامه می دهیم. دمپر در پشت دریچه هوا به عنوان مسدود کننده و یا تنظیم کننده ی جریان هوا به کار می رود و باعث می گردد هوا به هر میزان که نیازاست از دریچه هوا عبور نماید. شکل پره های روی دریچه و تعداد خطوط آن میزان ورود و خروج را تنظیم می کند و می توان به صورت دستی و یا برقی ورود و خروج هوا را کم یا زیاد کرد.

در واقع زمانی که از یک سیستم هواساز صحبت می شود بخش های مختلفی مد نظر است ولی قسمت نهایی آن یعنی دریچه هوا تازه یکی از مهمترین قسمت ها به شمار می رود. به طور مثال برای تامین هوای تازه ی محیط های محبوس، از دریچه هوا ی پادری میتوان بهره گرفت و یا برای تامین هوای تازه ی محیط های آزمایشگایی که فعل و انفعالات شیمیایی در آن صورت می گیرد از دریچه هوا ی استیل با عیار ۳۰۴ و ۳۱۶ استفاده می شود.

دریچه ها دارای کارایی مختلفی می باشند و به همین دلیل با شکلها و طراحی گوناگونی تولید می گردند. دریچه هوا می تواند برای هوای رفت و یا برای هوا برگشت نصب گردد. برای این کار از رنگ پودری الکتروستاتیک استفاده می شود. دریچه هوا دارای جنس ها و شکل های متنوعی است و اگر برخی از دریچه ها به انتهای انشعاب ها شبیه نباشد و یا به خوبی به هم متصل نشوند از طریق مبدل این کار انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید