کانال سازی و کانال کشی

با اینکه دریچه های کولر عموماً بر روی دیوار نصب می شوند اما شما با توجه به فضای مورد استفاده خود می توانید از این دریچه ها بر روی سقف هم استفاده کنید بدون اینکه در کارکرد آن ها مشکلی ایجاد شود. با توجه به پایین بودن یا بالا بودن دمای بیرون، دستگاه برای تنظیم کردن دمای محیط، دستگاه تحت فشار قرار می گیرد.

پس از انجام رنگ کورهای پودری استاتیک و خارج کردن دریچه بازدید داکت اسپلیت از کوره رنگ، بلافاصله باید به کاور کردنِ دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام کرد تا در حین نقل و انتقال دریچه بازدید داکت اسپلیت به سمت پروژه، آسیبی به ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت وارد نشود. کاربرد دریچه دیواری آهنی 40×20 استفاده جهت هدایت هوا و مسدود کردن جریان هوا ،کولرهای آبی و سایر دستگاههای هواساز می باشد.

دریچه دیواری معمولی از سه نوع جنس آلومینیومی و آهنی و پلاستیکی ساخته می شود که دارای دمپر و نیز بدون دمپر می باشد. با ثبت درخواست در اپ هوم سرویز می توانید از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید. همچنین اگر قرار باشد کلاهک ژاپنی روی مقطعِ جهارگوشی را کاور کند لبهی پایینیِ کلاهک ژاپنی بدون خم ساخته میگردد ولی در عوض از داخل در چند سانتیمتریِ پایهی کلاهک ژاپنی یک نوارِ L شکل یا نبشی چرخانده میگردد که وقتی پایهی کلاهک ژاپنی روی مقطع چهارگوش را کاور مینماید، با گیرکردنِ نبشی روی سطح چهارگوش، کلاهک ژاپنی ترمز کرده و در همین وضعیت تثبیت و نصب گردد.

دریچه های با این نوع کاربری در قسمت های زیرین دیوار و حتی روی زمین قابل نصب و استفاده می باشد. در صورت استفاده از شومینه نیز می توان این نوع کلاهک را مورد استفاده قرار داد. ازدریچه دیواری آهنی 40×20 علاوه بر توزیع و تصفیه هوا می توان برای برگشت هوا نیز استفاده کرد. همچنین این لولهها بر اساس سایز و متراژ مورد نیاز مصرف کنندگان از قیمتهای متنوعی نیز برخوردار هستند و عوامل بسیاری در قیمت نهایی آنها تأثیرگذار هستند. سیستمهای تهویه مطبوع برند زانتی در بازارهای ایتالیا، اروپا و خاورمیانه، از فروش بسیار بالایی برخوردار می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید