کانال سازی و دریچه کولر مشهد

با توجه به شرایط محیط و فضای مورد نظر لازم است تا مدل های کانال کولر با بهترین کارایی نصب و اجرا شود. با برش و آماده شدن تکه های سه راه شلوار ۴۵ درجه کانال فلکسیبل ، اقدام به نورد کاری و لوله کردن هر یک از این تکه ها می شود .

برای نصب و جانمایی سه راه شلوار ۴۵ درجه در جای خود از ساپورت های نیم گرد و تمام گرد کمک گرفته می شود . برای نصب این قطعه از ساپور تهای مخصوص کمک میگیریم تا سه راه کانال فلکسیبل را در محل خود نگه دارد . نصب دریچه کولر کار سختی نیست اما یک سری ریزه کاریها دارد که در صورت دانستن آنها، کارتان بسیار آسانتر خواهد شد. در واقع این لولهها ساختاری مشابه لوله خرطومی دارند که با مواد تشکیل دهنده آنها فلز است و توسط گالوانیزه پوشش داده شدهاند از اینرو کاربردهای بسیار زیادی دارند. این قطعه از سه تکه ی مجزا تشکیل میشود که در ابتدا توسط نرم افزار ، شابلون های آن طراحی میگردد ، سپس با دستگاه سی ان سی قطعات برش داده میشود .

برای ساخت این قطعه ی مکمل کانال فلکسیبل ابتدا شابلون قطعات توسط نرم افزار طراحی می شود . سپس توسط دستگاه سی ان سی قطعات طراحی شده برش داده می شوند . سپس توسط دستگاه سی ان سی برش داده میشود . برای یخ زدن انوکی ، 10.5 اونس انوکی (با ساقه چوبی پاک شده ) با 1/2 فنجان آب به گلدان منتقل کرده و به مدت 30 دقیقه بجوشانید و بگذارید خنک شود، سپس روی یک سینی بریزید.

از مزیت های استفاده از لوله های فلکسی PVC می توان به قیمت مقرون به صرفه و همچنین محافظت در برابر رطوبت و آب اشاره نمود. مورد استفاده قرار می گیرد. خروجی های هوا در این سیستم به صورت شبکههایی هستند که در داخل دیوار قرار میگیرند. اگر قرار باشد هوا از یک معبر اصلی به سه معبر با قطر های متفاوت هدایت شود از چهارراه ۴۵ درجه غیر هم قطر کانال فلکسیبل استفاده می شود .

دیدگاهتان را بنویسید