کانال سازی صنعتی

دریچه هوای رفت چهار گوش دیواری دو طرفه و یا دریچه کولری قدیمی ترین و پر مصرف ترین دریچه در ایران محسوب می شود.پره های دریچه کولری به شکل ایر فویل می باشند و وجود دو ردیف پره ، امکان تنظیم جهت جریان باد به صورت عمودی و افقی و یا چپ و راست را به مصرف کننده می دهد. همچنین در هنگام تولید بنا بر درخواست مشتریان پره های عمودی و افقی می توانند در ردیف جلو و یا عقب قرار گیرند.

پرتاب نسبتا طولانی دریچه در صورت انتخاب و سایز زنی مناسب که می تواند تا ۱۲ متر پرتاب را در حالت افقی برای این دریچه ها فراهم آورد. بدنه دریچه آلومینیومی خورشیدی به صورت کامل و پشت و رو به وسیله رنگ کورهای در رنگ های مختلف پوشش داده میگردد. بدنه دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک در رنگ های گوناگون و متناسب با محیط سطح به صورت رنگ کورهای پوشش داده میگردد. نصب و راه اندازی کولر گازی نسبت به داکت اسپلیت ها ارزان تر است به این خاطر که به صورت جداگانه نصب می شوند اما با این حال گر بتوانید کنترل داکت اسپلیت را برای اتاق های جداگانه داشته باشید، نصب آن هزینه ی بهتری خواهد داشت.

تنظیم جهت هوای خروجی به صورت دستی است و پره ها باید به صورت تک تک و توسط کاربر و یا اپراتور تنظیم شوند. که در صورت درخواست امکان اعمال رنگ های دیگر ، با اعلام رال رنگ مربوطه وجود دارد. دریچه کولری علاوه بر هوای رفت کولر آبی برای هوای رفت هواساز ، هوای رفت ایرواشر و هوای رفت زنت نیز مورد استفاده قرار می یگرد.از این رو این دریچه در امکانی که نیاز به هوای تازه می باشد مانند اتاق بستری بیمارستان بسیار پر مصرف می باشد. به طور کلی انواع سیستم های تهویه که نوع کانال سازی صنعتی آن ها نیز به آن وابسته می باشد عبارتند از : سیستم های تمام تهویه، سیستم هوا-آب، سیستم تمام آب و سیستم انبساط مستقیم.

از رنگ پودری الکتروستاتیک برای پوشاندن تمام سطوح دریچه هوا ی آزاد استفاده می گردد. برای سرعت های بالای جریان هوا به علت ایجاد لرزش در پره ها مناسب نیست . موسسه فنی مهندسی تیموری همچون گذشته آمادگی خود را جهت استفاده از تجربیات و نقطه نظرات مهندسین محترم مشاور و تاسیسات در جهت هرچه بهتر شدن سطح کیفی محصولات خود اعلام می دارد تا بسطح استانداردهای بین المللی ارتقاء یابد و با امید به رضایت کامل مصرف کننده رو به جلو گام برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید