کانال سازی صنعتی بصورت حرفه ای با ایده های جدید

لازم به ذکر است که در ساخت این قطعه کانال فلکسیبل ، هوابندی کامل نقطه ی اتصال نافی رابط کانال فلکسیبل با لوله ی اصلی کانال فلکسیبل از اهمیت ویژه ای برخوردار است . ضخامت ورق آلومینیومِ استفاده شده در بدنه دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی بسته به ابعاد دریچه بازدید قابلِ افزایش است. قيمت بسیار مناسب (در مقایسه با ورق های سنتی و قدیمی گالوانیزه)، ظاهري زيبا، وزن بسيار سبک، نصب راحت و آسان، اشغال فضاي کم و امکان عبور از فضاهاي سخت و دشوار از بارزترين ويژگي کانال فلکسيبل به شمار مي آيد.

تنوع کانال های فلکسیبل و موارد استفاده از آن بسیار بالاست و به دلیل سرعت در ساخت و نصب جایگزین مناسبی برای کانالهای گالوانیزه میباشند . طول شاخههای آن 6 متر است و ضخامت فویل و روکش به 200 میکرون میرسد. کانال فلکسیبل با عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ، نخستین بار در ایران و همراه با جدید ترین فناوری به وسیله ای شرکت پایدار انرزی پارس ساخته و به بازار داخلی روانه شد.

این نوع کانال ها دارای مدل های گوناگونی میباشند که با توجه به شرایط اجرایی پروژه و همچنین کاربرد مورد نیاز، تأمین و اجرا می گردند. این نوع کانال ها (کانال لوله فلکسی) پیشنهاد بسیار مناسبی جهت انتقال هوا (سرمایش و گرمایش) به محیط های گوناگون بوده و در تمامی سایزها و مدل ها قابل ارائه و اجرا می باشد. با توجه به کاربرد های متنوع کانال فلکسیبل پی وی سی شفاف و امکان عبور هوا با فشار های گوناگون ، به راحتی این کار امکان پذیر می باشد که ضخامت پی وی سی و قطر فنر بدنه کانال فلکسیبل پی وی سی شفاف افزایش و یا کاهش داده شود .

ماده سازنده هسته داخلی لوله : ورق گالوانیزه و یا آلومینیوم روکش دار است ، آب بندی : پی وی سی نرم در طیف رنگی سیاه ، ،طوسی ، سفید می باشد. بیشترین کاربرد از کانال فلکسیبل پی وی سی شفاف در دستگاه های مکنده ی چوب است . عایقکاری کانال های هوا بعد از نصب نمودن اغلب با مانع ها و سختی هایی مواجهه است، که این کار بستر را برای به کارگیری هرچه بیشتر از کانال های پیش عایق فراهم می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید