کانال سازی در شرق تهران

این دریچه نیز دارای مشخصه ی اصلی بنام لولا و قفل می باشد.فریم این دریچه بازدید داکت اسپلیت از پروفیل ۳ و ۵ سانتی قابل استفاده می باشد.ابعاد فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک لولایی از سایزینگِ حفره مربوطه حاصل می شود.این ابعاد بصورت تودرتو و احتساب نیم سانت بادخور از هر طرف قابل لحاظ و برش روی پروفیل فریم می باشد.پس از برش ابعاد فریم نسبت به گوشه زنیِ هر دهانه از این اضلاع اقدام می کنیم.این گوشه زنی با زاویه ۴۵ درجه صورت می پذیرد تا با اتصال گوشه ها به هم زاویه قایمه یا نود درجه ایجاد شود.پس از گوشه زنیِ پروفیل فریم ها نسبت به اتصال این گوشه ها بصورت پِرِسی اقدام می شود.برای اینکه جای جوش روی نقاط اتصال باقی نماند از حالت “نَک” استفاده می شود که زیبایی کار از بین نرود.

این دریچه خطی یکی از پر مصرف ترین نوع دریچه هوا در ساختمانهای مسکونی است که تهویه آن به صورت داکت اسپلیت و فن کوئل میباشد. دریچه خطی سی درجه یکی از پر مصرف ترین نوع دریچه ها در ساختمانهای مسکونی است که تهویه آن به صورت داکت اسپلیت و فن کوئل می باشد. نکته بسیار مهم در سفارش این نوع دریچه ها این است که در صورت نیاز به با دمپر موازی یا چرخ دنده ای باید توجه داشت دمپری که در پشت این دریچه نصب می گردد حدود 10 سانتی متر در کانال در زمان باز شدن دمپر نیاز به فضای خالی دارد.

جنس فریم و درب، دریچه داکت اسپلیت خطی آلومینیومی با درب لولایی نیز از آلومینیوم بوده و برای ساخت آن ابتدا باید فریم دریچه داکت اسپلیت طراحی، برش و سپس مونتاژ شود. دریچه خطی صفر درجه به دریچه هایی با زاویه پره صفر درجه و بصورت تیغه های باریک اطلاق می شود. اواپراتورداکت اسپلیت شامل فن ونتیلاتوری فلزی می باشد و الکتروموتور سه سرعته، دارای کویل سرمایش و گرمایش، سینی قطره گیر که با شیب بندی جهت درین آب های تقطیر شده است. اين دريچه ها در حالتي که طول آنها بلندتر از عرض دريچه باشد، شكيل تر می باشند و می بایست در نظر داشت بدلیل توزیع هوا بصورت خطی و در زاویه صفر درجه و استفاده از پره های ثابت، امکان جابجایی پره جهت تنظیم پرتاب هوا در جهات مختلف امکان پذیر نمی باشد.

این محصول در دسته بندی دریچه دیواری قرار میگیرد که انواع مختلف آن توسط شرکت پخش نیرو طراحی و تولید میگردد. ۲ برای خروجی دودکش هر چقدر هم که در پردازندههای با عملکرد بالا مورد استفاده قرار میگیرد. محل نصب اين دريچه در داخل ديوار و پيشانی سقف کاذب و يا در سقف می باشد. بر روی این نوع از دریچه ها به منظور جلوگیری از ورود سرما در زمستان دمپر نصب می شود. دریچه ها در پلاستیک بسته بندی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید