کارخانه دریچه سازی – دریچه هوا

مدل های کانالهای فلکسی بل داکت اسپیلت یا لوله های فلکسیبل خرطومی انتقال هوا؛ کانال فلکسی بل هوا آلومینومی ساده، لوله خرطومی هوا کومبی یا لوله خرطومی کمبی، لوله فلکسیبل برزنتی، کانال هوا یا کانال فلکسیبل با عایق پشم شیشه و کانال خرطومی هوا با عایق پلی استر در شاخه های 10 متری تولید و کانال های فلکسیبل یا لوله های فلکسی خرطومی با عایق الاستومری یا کانال هوا فلکسیبل عایق دار الاستومریک در شاخه های 6 متری تولید می شوند. لوله فلکسیبل پی ال یکی دیگر از انواع لوله خرطومی است که دارای سه لایه متشکل از نوار فویل آلومینیومی با عایق پلی استر فشرده دارد.

سیستم گرمایشی این دستگاه دارای یک کویل مخصوص آب گرم به اواپراتور است که به یونیت داخلی اضافه شده است تا آب گرم های ارسالی از طرف پکیج یا موتور خانه ها که معمولا گاز سوز هستند را با استفاده از فن با دمیدن هوا سبب افزایش دما هوا شود.

این دریچه دارای لایههای استوانهای موازی در قسمت داخلی دریچه میباشد و بیشترین کاربرد این دریچه در کانالهای رفت هوا میباشد. همچنین با پوشش زمستانه خود میتوان درب دریچه پلاستیکی کولر را در روزهای سرد سال بست. بنابراین، برای پاسخ دادن به پرسش داکت اسپلیت چیست باید ابراز نمود که این دستگاه از طریق چرخه تبرید تراکمی زمینه مناسب برای ایجاد سرمایش و توزیع هوای خنک را فراهم می آورد.

در مقام پاسخ به سوال داکت اسپلیت چیست باید خاطر نشان نمود که اسپلیت های کانالی از دو بخش کاملا مجزا و مستقل تشکیل می شوند. اواپراتور نوعی مبدل حرارتی بوده که در ساختار یونیت داخلی اسپلیت کانالی تعبیه شده است. همچنین، کمپرسورهای استفاده شده در ساختار اسپلیت های کانالی معمولا از نوع اسکرال یا روتاری می باشند. عبور ماده مبرد از شیر انبساط موجب کاهش و تنظیم فشار آن می شود. پاسخ: زیرا هنگام باز بودن شیر آب مغزی به بیرون پیچیده و طول مغزی زیاد است پس اگر کلگی شیر را روی آن قرار داده و با آچار بپیچیم چون طول زیاد می شود در اثر پیچاندن واشر به انتهای شیر برخورد کرده و باعث خرابی آن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید