کاربرد کانال فلکسیبل در انتقال هوای گرم

آیا دریچه اسلوت کولر فقط در فصل سرما کاربرد دارد؟ خدمات جانبی: این نوع دریچه ها مخصوص سالن ها و مکان ها با ارتفاع سقف بلند می باشند و در انواع تکی و داخل پلنوم باکس به صورت دوتایی تا چهارتایی استفاده می گردند و در دو نوه همگرا و واگرا مونتاژ می گردند.

این قابلیت در سالن های بزرگ با ارتفاع زیاد باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. بنابراین با انتخاب دریچه مناسب، می توان علاوه بر ایجاد آسایش حرارتی برای افراد حاضر در این فضا ها، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نمود. این امکان وجود دارد که از قابهای دیگر نیز در ساخت این دریچه ها استفاده نمود.

هتر است جهت اطمینان این دریچه روی قاب چوبی یا فلزی نصب شود و در صورتی که دریچه مستقیم روی گچ نصب شود به مرور زمان امکان لقی و شل شدن دریچه وجود دارد. بنابرین امکان نصب یونیت های خارجی (کندانسینگ یونیت) بر روی بام و عدم افت راندمان بایستی بررسی شده و نیز هزینه های لوله کشی مسی بایستی متناسب با ابعاد ساختمان اندازه گیری شود. جهت نصب این دریچه روی دیوار های کاذب با مصالح خشک (کناف و …) نیز باید حتما دقت شود که دور تادور باز شوی دریچه از پروفیل های مخصوص سقف کاذب جهت استحکام و اتصال مطمئن دریچه به دیوار استفاده گردد.

دریچه های سقفی گردجت نازل دمپردار و بدون دمپر شاهرخی جهت کاربریهای مناسب در صنعت تهویه مطبوع به منظور نصب در سقف، دیوار یا کانال روکار طراحی شده اند. پس از اتصال اضلاع فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت، نسبت به ایجاد جای پیچ یا محل حفرهیا خزینه پیچ بر روی نما یا دیواره داخلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام می نماییم.اگر خزینه پیچ بر روی نمای فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت تعبیه گردد دریچه به صورت پیچ ازرو و اگر این حفره ها بر روی دیواره دریچه بازدید داکت اسپلیت تعبیه گردد دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت پیچ مخفی قابلیت نصب دارد.

دیدگاهتان را بنویسید