کاربردهای جالب دریچه بازدید داکت اسپلیت در سیستم تهویه ساختمان

همچنین مهندسین معمار با ثبت سفارش میتوانند از دریچههای اسلوت در اندازه و غوص مدنظرشان در طراحی داخلی ساختمان خود بهره ببرند. زیبایی این مدل از دریچههای سقفی موجب افزایش نمای بصری ساختمان خواهد شد. از سوی دیگر، در انتخاب ظرفیت مناسب داکت اسپلیت، عوامل و مؤلفه های مختلفی را باید مدنظر قرار داد. داکت اسپلیتهای زانتی متناسب با شرایط آب و هوایی در مدلها و ظرفیت های هوادهی متنوعی تولید و در دسترس خریداران قرار می گیرند. میزان رفت و آمد، تعداد درب و پنجره های ساختمان، طبقات موجود و تعداد واحدها، نوع کاربری واحد ساختمانی و شرایط آب و هوایی منطقه، از مهم ترین این عوامل محسوب می شوند.

کمپرسور و الکتروموتور تعبیه شده، یکی از مهم ترین فاکتورها به شمار می رود. اسپلیت کانالی زانتی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و به امکانات و قابلیت های متمایزی مجهز شده است. با انجام کلیه موارد بالا نوبت به ایجاد پوشش رنگ پودری استاتیک کوره ای بر روی سطوح دریچه داکت اسپلیت می رسد.انجام عملیات رنگ بر روی دریچه داکت اسپلیت باعث زیباییِ نمای دریچه داکت اسپلیت و نیز باعث محافظت دریچه داکت اسپلیت در برابر ضربه و خط و خش می شود.برای زیباترشدنِ نمای دریچه داکت اسپلیت می توان از کدرنگ های متنوع بهر برد.

با توجه به کاربرد روزافزون از دستگاه داکت اسپلیت در سیستم های تهویه مطبوع محیط های مسکونی،تجاری،اداری و حتی صنعتی، نیاز به تولید و کاربرد انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت بعنوان دریچه ای جهت بازدید،تعمیر، سرویس و چکاپ دستگاه داکت اسپلیت نیز روز به روز افزایش یافته است. در شکل زیر یک نمونه از کاربرد دمپرها یا همان دریچه های ترموستاتیکی اتوماتیک که موتور دمپر نیز بر روی آن سوار شده و در انتهای هر شاخه از کانال کشی گرد انعطاف پذیر نصب می شود ، نشان داده شده است.

دقت داشته باشید که زمان خریداری داکت ها باید به خوبی سیستم و مشخصات آن را بررسی کنید. مزیت هایی که گارانتی داکت اسپلیت های زانتی دارد برای مشتریان قابل توجه است و به آن دقت می کنند. به طور معمول، جریان برق اسپلیت های کانالی از ظرفیت 48 هزار به بالا، سه فاز و با ولتاژ 380 ولت می باشد. به طور معمول، پنل بیرونی داکت از فلزهای باکیفیت طراحی و تولید می شود. همانطور که می دانید کانال کولر، هوای مطبوع را از منبع به فضای مورد نظر انتقال می دهند و دریچه کولر آبی در انتهای کانال کولر نصب می شود و امکان تغییر جهت انتقال هوا بواسطه این دریچه ها وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید