چگونه صدای داکت اسپلیت را کاهش دهیم

بنابراین بر روی انواع سقف از قبیل گچ ، سیمان ، آجر ،چوب و غیره قابل اجرا می باشد. این دریچه در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک ساخته و ارائه میشود. طراحی و تولید انواع دریچه زیر فن کویل دریچه خطی دریچه اسلوت چهار طرفه سفی دریچه کولر دریچه گرد دمپر گرد چهار گوش کلاهک نسل جدید سیستم های تهویه مطبوع ، کانالهای هوا رسانی هود صنعتی ، انواع دریچه دمپر و فیلتر صنعتی ، انواع دریچه دمپر . از جمله این سلاح ها می توان به یک نمونه bacilli bomb سمی و همچنین flea bomb اشاره کرد که با هدف انتشار طاعون خیارکی طراحی شدند.

یکی از اولویت های ساختمان ها بهره مندی از بهترین نوع سیستم تهویه مطبوع می باشد که در این زمینه تجهیزات و وسایل بی شماری توسط شرکت ها و کمپانی های سراسر دنیا طراحی و عرضه شده است. این نوع دریچه ها مناسب جهت استفاده در توزیع هوای خروجی از فن کوئل ها می باشد. محل نصب در سقف و در نوع دکوراتیو در داخل تایل سقف کاذب. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد و تکنولوژی موجود در این صنعت امکان تولید هرگونه طرح و مدل طبق درخواست مشتری را فراهم نموده است.

در پاسخ باید بیان نمود که با توجه به ابعاد دریچه، نیاز ساختمان و همچنین جنس مورد استفاده، قیمت های مختلفی در بازار وجود دارد. دریچه جت اسپوت بعنوان دریچه هدایت هوای ۳۶۰ درجه امکان هوارسانی به تمامی جهت هایی که امکان هوارسانی وجود دارد را انجام می دهد. پخش هوا در محیط به صورت مستقیم و 30 درجه به صورت یکطرفه و دوطرفه و سه طرفه. دلیل این نامگذاری، پره هایی است که به صورت صفر درجه و افقی در یک قاب قرار گرفته اند. برای گرفتن نتایج صد در صد، بهتر است این دو بعد با هم در نظر گرفته شود.

دریچه های خطی می توانند همراه با دمپرهای پشت دریچه ای موازی و متقابل سفارش گذاری می شود. لوله خرطومی فلکسیبل پلاستیکی از جنس پلاستیک بوده و بیش تر در تابلو برق ها جهت پل ارتباطی بین سینی و درب تابلو برق برای سیمها استفاده می شود. کانال خرطومی پلی اتیلن به دلیل استفاده از عایق فوم پلی اتیلن قیمت بسیار مناسبی دارد و از آنجایی که فوم پلی اتیلن در داخل کشور تولید میشود از نوسان قیمت کمتری برخوردار است. باد خنکی که از دریچه های کولر آپارتمان، احساس می شود از طریق یک کانال وارد واحد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید