چگونه دریچه کولر خانه را تمیز کنیم؟

این دریچه ها عمدتا جهت دریچه رفت و دهش هوای ورودی کولر های آبی و ایرواشر ها مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در هنگام تولید بنا بر درخواست مشتریان پره های عمودی و افقی می تواننددر ردیف جلو و یا عقب قرار گیرند. شرکت صنعتی رحمتی از تولید کنندگان با سابقه انواع دریچه هوای ساختمانی و صنعتی در ایران میباشد. این نوع دریچه که از طول عمر بالایی برخوردار است با گردش به جهات مختلف هوای خنک را در کل خانه پخش میکند.

• در سايز هايي با طول بلند و عرض كم ، شكيل نمي باشد. این دریچه های دیواری با توجه به یکپارچگی و استفاده در طول های بلند این امکان را به طراحان ساختمان داد تا بتوانند از آنها هم به عنوان یکی از ابزارهای تهویه و هم زیبایی در ساختمان استفاده کنند. سطح مفید بالا و پروفیل خاص پره های این دریچه این امکان را فراهم میکند تا از آن برای هوادهی ، برگشت و تخلیه هوا نیز استفاده کرد. دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تأسیسات آب و فاضلاب برای دسترسی و امکانِ رفعِ انسدادِ لولهها، زانو ها، سیفون ها و اتصالاتِ آب و فاضلاب به کار می رود.، لازم به ذکر است با استفاده ارز دریچه بازدید الومینیومی لولادار تأسیسات دیگر نیازی به شکاف یا تخریب مسیرِ لولهها و دیگر تأسیسات نیست.درواقع دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تأسیساتِ ساختمان در محل های مربوطه باعث میگردد هم بر روی آلات و سیستم های تأسیساتی، پوششی مناسب نصب گردد و همچنین دسترسی بهاین تأسیسات تسهیل گردد.

طرز کار این کرنرها به گونه ای است که از هر دو طرف در ریل های قسمت پشتی پروفیل فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت تداخل پیدا نموده و به صورت پرسی یا فشاری در محل خود ثابت میمانند. دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی بوسیله پیچ در محلِ حفره ی خود نصب و تعبیه می گردد. داکت اسپلیت از سیستم های تهویه مطبوع پیشرفته، مدرن و پرکاربرد برای توزیع هوای خنک و مطبوع در سازهها و پروژه های مختلف به شمار می رود. برای تنظیم میزان هوای ورودی یا خروجی از دریچه می توان پشت آن، دمپر هوا اضافه کرد.

شکل ایرفویلی پره های این دریچه علاوه بر کاهش افت فشار عبور هوا از بین پره ها باعث افزایش کارایی آن ها در جهت دهی به جریان عبوری می باشد.در صورت نیاز مشتریان جهت کنترل حجم هوای ورودی به دریچه از دمپر های پشت دریچه ای موازی و متقابل چرخدنده ای بهره برد. با همه تفاسیر بالا لازم است که از دریچه های دیواری متناسب با نیاز ، با کیفیت بالا و دارای ضمانت استفاده گردد. در این مقاله قصد داریم تا با انواع دریچه ها و ویژگی های آنان آشنا شویم.

دیدگاهتان را بنویسید