چهار گوش چهار طرفه

به طور کلی لوله های فلکسی عمدتا به صورت روکار و در ارتفاعات نصب می شوند. یکی از مواردی که با لولایی بودنِ نوعِ دریچه داکت اسپلیت باید قبل از عملیات رنگ بر روی درب دریچه داکت اسپلیت صورت پذیرد،ایجادِ سوراخ یا سوراخهای جای قفل زیمنسی می باشد. با ساخت و اتصال دریچه مشبک به ساختار درب دریچه داکت اسپلیت عملیات ساخت دریچه داکت اسپلیت پایان می یابد و نوبت به انجام عملیات رنگ می رسد.نوع و کیفیت رنگ که بر کلیه سطوح دریچه داکت اسپلیت انجام می شود از نوع پودریِ الکتروستاتیک می باشد که بصورت کوره ای در کوره پخته و آماده کاربرد و نصب می شود.لازم به توضیح است برای جلوگیری از هرگونه ضربه یا آسیب به ساختار دریچه داکت اسپلیت باید آنرا پس از خروج از کوره در کاور یا مشمای ضربه گیر قرارداد و بصورت بسته بندی به پروژه یا محل نصب ارسال نمود.

پس از تمیزی کف کولر، در پوش کف کولر را باز کنید تا آب از کولر خارج شود. پس از آن، مبرد به اواپراتور (قسمت خارجی) منتقل می شود و گرما را در بیرون اتاق آزاد می کند. لذا محصولات این شرکت از جمله داکت اسپلیت ایران رادیاتور از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبرترین شرکت در ایران برخوردار است .

همانطور که از نام این دریچه بازدید داکت اسپلیت پیدا است این محصول دارای درب شیاردار موازی میباشد. برای ساخت و تولید این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت برای تمام اجزا اعم از درب دریچه بازدید داکت اسپلیت و فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت از ورق روغنی یا گالوانیزه استفاده میشود.با توجه به میزان عرض فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت که عمدتاً ۳ سانت میباشد، ورقی که برای فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نیاز داریم را به میزان لازم برش میزنیم و با خَمکاریِ لبه های ورقِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت، ساختارِ فریم آماده میشود.

وزن کانال های تولید شده به این شیوه، سنگین است که می تواند دردسرهای زیادی ایجاد کند. پایه و تاج کلاهک دودکش چینی بصورت استوانه ای توخالی از جنس ورق با انواع ضخامت و نوع ،قابل ساخت و تولید می باشد. تا خرید اینترنتی امن و تضمین شده ای داشته باشید. در رابطه با سایز این لولهها باید اشاره کنیم که قطر 10، 12.5، 15، 20، 25 سانتی متری مشاهده میشوند تا کاربر بتواند آن را مطابق پروژه خود انتخاب و استفاده نماید. از دیگر تجهیزات پر کاربرد در تاسیسات برقی صنایع و ساختمان ها می توان به بست های لوله فلکسی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید