پلنیوم باکس-پلنیوم باکس اتاق تمیز-آژند کلین روم – 2022 دانلود نیوز

در مرحله بعد با استفاده از یک کارتک یا جارو سعی کنید کف کولر را تمیز کنید. اگر یک وجه از وجوهِ پایه ی کلاهک ژاپنی با مانع مواجه باشد، پره های کلاهک ژاپنی بصورت سه طرفه تولید میگردد. از جمله کاربردهای دیگرِ کلاهک ژاپنی استفاده از آن برای تامین هوای تازه اتاقکِ دستگاه های هواساز است. به این دلیل که انواع دستورات به وسیله ریموت به کولر گازی شما ارسال میشود و اگر دریچه کولر گازی شما بسته نمی شود می تواند یکی از دلایل آن به واسطه خراب شدن ریموت باشد.

اگر بخواهیم از نزدیکترین نوع کلاهک نسبت به کلاهک ژاپنی نام ببریم باید به کلاهک پره ایِ گرد اشاره نمود که با مقطعِ پایه و پره های گرد مشابه با کلاهک ژاپنی ساخته می شود. یعنی انواع شیارها و منافذ عبور هوا را بر روی درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت میتوان تعبیه کرد.این دریچه بازدید داکت اسپلیت را به دو صورتِ پیچ از نما و پیچ از داخل به راحتی میتوان نصب کرد.در حالتی که بخواهیم نمای زیباتر و بدون زائده ای را از رُخِ دریچه بازدید داکت اسپلیت به نمایش گذاریم از حالت پیچ مخفی برای نصب این دریچه بازدید داکت اسپلیت استفاده می نماییم.با ساخت و تکمیل مراحل مونتاژ دریچه بازدید داکت اسپلیت باید به تناسب رنگ فضا و محیط سطوح داخلی و بیرونیِ دریچه بازدید داکت اسپلیت را با استفاده از رنگ کورهای الکتروستاتیک رنگ آمیزی نماییم.وجود کد رنگ های زیبا و شیک که هم باعث زیباییِ دریچه بازدید داکت اسپلیت میشوند و هم نمای دریچه بازدید داکت اسپلیت را در برابر ضربه و موارد تخریبی محافظت مینماید.از جمله مزایای ساخت انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت این است که محدودیتی به لحاظ سایز و ابعاد در ساخت این نوع از انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت وجود نداشته و بر اساس سفارش مشتری به راحتی میتوان هر نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت را تولید و عرضه کرد.

کلاهک ژاپنی یکی از انواع مختلف کلاهکهای بام می باشد که از آن با نام کلاهک پره ای نیز یاد میکنیم. کلاهک ژاپنی از زیباترین و شکیل ترین کلاهک های باهام می باشد. استفاده از پوشش رنگ پودری استاتیکِ کوره ای بر سطح بیرونی و داخلیِ کلاهک ژاپنی برای جلوگیری از استهلاک زودرس بسیار ضروری است. به دلیل ساختار و ظاهر کلاهک ژاپنی و امکان تخلیه آسان هوا از لابلای طبقات گریلی، این محصول جزء پر کاربرد ترین کلاهک هایی است که کارفرمایان به آن استقبال دارند.

نکته قابل توجه در مورد دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا این است که درب دریچه بازدید به جای اینکه به سمت بالا و داخل سقف کاذب باز گردد، به طور کامل به سمت پایین هدایت شده و از فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت جدا میشود، که البته این یکی از مزیت های منحصر به فرد این دریچه بازدید داکت اسپلیت به حساب میآید.همچنین در سوی دیگر درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا از قفل زیمنس برای بستن و بازی کردن درب آن استفاده شده که این قفل ها نگهداری درد برروی فریم را تضمین مینماید. تعمیر و نگهداری داکت اسپلیت ایران رادیاتور بایستی حتما توسط افراد متخصص و کارآزموده انجام شود وگرنه احتمال آسیب به دستگاه و اختلال در عملکرد آن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید