و ایجاد مقاومت حرارتی می گردد

این محصول به لحاظ انعطاف پذیری بسیار خوب، برای گوشیهای 4 تا 5.5 اینچ قابل استفاده خواهد بود. انعطاف پذیری بالا، مقاومت مکانیکی بالا در برابر فشار، کشش و ضربه، طول عمر زیاد، مقاوم در برابر نفوذ مایعات، روکش مقاوم در برابر نور آفتاب، خود خاموش شونده، توانایی تخلیه الکتریسیته ساکن با اتصال به زمین را داراست. دریچه جت نازل بوسیله پرّه ها و تیغه های متوالی و موازیِ هم که به یک کانون متصل می باشند ،بصورت متمرکز و نقطه ای ، انتقال هوا را در جهت های عمودی و افقی به انجام می رساند که این توانایی باعث می شود در محیط های وسیع با ارتفاع زیاد، بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی صورت پذیرد.

از خصوصیاتِ مشخصِ این دریچه کولر این موضوع می باشد که هوا را بازاویه صرفاً به سمت پایین هدایت می کند. ساختارِ دریچه جت نازل (محوری که در وسط تیغه های موازی در دریچه جت نازل وجود دارد) باعث می شود هوای خروجی ،حداقل در بازه ی کمانی به میزان ۶۰ درجه به اطراف قابلِ پرتاب باشد. هرزمان که هوارسانی از سقف به چهار یا چندطرف از محیط ملاک قرار گیرد از دریچه کولر چندطرفه (عمدتا چهارطرفه) استفاده میشود. برای کنترل و یا انسدادِ میزانِ هوای عبوری از دریچه جت نازل ،از دمپرِ پروانه ایِ گرد استفاده می شود(جنسِ دمپرِ پروانه ای از ورقِ گالوانیزه بصورتِ باله های پروانه ای میباشد که میزان و فشارِ ورود و خروجِ هوا را در هر یک از انشعابات، در پشتِ دریچه جت نازل تنظیم میکند.

دریچه جت نازل را می توان در دهانه انشعاباتِ گردِ هوا بصورتِ تک خروجی و هم بصورت ترکیبی در دهانه ی پلنیوم باکس با چینش های دکوراتیو، تعبیه نمود. دریچه جت نازل را به راحتی می توان روی قابهای فریم دار به تعدادِ مختلف جانمایی و تعبیه نمود. دریچه جت نازل را می توان در سقف و یا حتی در دیوار نصب و تعبیه نمود. برای داشتن راندمان بیشتر بهتر است آب کدورت زیادی داشته باشد اگر کدورت زیر NTU5 باشد قبل از اضافه کردن کلرورفریک به وسیله خاک دیاتومه به کدورت آن اضافه می کنیم .

همانطور که اشاره گردید دریچه جت نازل قابلیتِ نصب دمپر برای تنظیم یا انسداد هوای عبوری از خود را دارد، این دمپر بصورت باله های پروانه ای شکل، با باز و بسته شدنِ خود، امکانِ تنظیم هوای عبوری از دریچه جت نازل را به راحتی فراهم می سازد. پس از نصب مشاهده می کنید که میزان شبنم تشکیل شده بر روی بدنه چنین محصولاتی بسیار کم است. ساختار دریچه هوا ی سقفی چهارطرفه طوری طراحی شده که هوای عبوری از معبرِ دریچه را به هر چهارسوی این دریچه هوا تقسیم می کند. FPM واحد سرعت هوا (فاصلهای که در واحد زمان طی میکند)، اغلب به صورت فوت در دقیقه (foot per minute) بیان میشود.

دیدگاهتان را بنویسید