وزن کم و دفع رطوبت

7. در هنگام روشن کردن بخاری با رها کردن دکمه فرمان به منظور روشن ماندن شمعک گاز، قطع و شمعک خاموش میشود. 8. هنگام روشن کردن بخاری با رها کردن دکمه فرمان به منظور روشن ماندن شمعک گاز قطع و شمعک خاموش میشود. 11. پس از روشن کردن بخاری بوی گاز خام به مشام میرسد. 10. پس از نصب بخاری و باز کردن شیر اصلی گاز بوی گاز خام به مشام میرسد.

با کف صابون محل اتصال شیلنگ یا لوله به شیر اصلی و شیر کنترل بخاری را ازمایش و در صورت نشت گاز محل مورد نظر را رفع عیب نمایید. با کف صابون سطح شیر کنترل و اطراف پیچهای تنظیم ماکزیمم، مینیمم و محور را بپوشانید. سطح داخلی کانال خرطومی یا لوله خرطومی پلی استر عایقدار و فلکسیبل پشم شیشه عایق دار، کانال لوله فلکسیبل برزنتی، کومبی و آلومینیومی بسیار صاف و هموار بوده که این امر سبب پاک و تمیز بودن سطح داخل و عدم نفوذ گرد و غبار در کانالی بل می گردد.

در سطح بام (بامِ مسطح یا بام شیبدار)یا حتی دیواری که کانال دودکش از آن خارج شده می توان کلاهک دودکش اچ چهارگوش را نصب نمود. یکی از مهمترین وسایلی که در این زمینه می تواند نقش پر رنگی ایفا کند لوله شلاقی فلزی است. 9. با وجود فشار گاز مناسب در شبکه لوله کشی، شعله پیلوت کوتاه است و تنظیم نمیشود. با توجه به شکل گسترده شیر کنترل، فیلتر مربوطه را تعویض نمایید.

سپس پیچ مربوطه را باز و واشر اورینگی آن را تعویض کنید. لولای این دریچه داکت اسپلیت بر روی طولِ دربِ دریچه داکت اسپلیت تعبیه می گردد تا توان لولا برای تحمل وزن درب دریچه داکت اسپلیت به بیشترین میزان ارتقا یابد.پس از آماده شدنِ درب و فریم دریچه داکت اسپلیت باید بر روی درب دریچه داکت اسپلیت جای قفل زیمنسی را به تعداد لازم جاسازی کنیم تا قفل های زیمنسی به راحتی در سوراخ ها جانمایی شوند.این قفل ها با عملکردِ خود باعث باز و بسته شدنِ درب دریچه داکت اسپلیت می شوند.با تعبیه ی قفل های زیمنسی در سوراخ های مربوطه همزمان باید جای پیچ های نصبِ دریچه داکت اسپلیت بر روی بدنه فریم دریچه داکت اسپلیت انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید