همه چیز در مورد کانال فلکسیبل

تمامی قطعات این سیستم نیز از جنس استیل ضدزنگ (Stainless Steel) ساخته شده و طول استاندارد آن4-6 متر می باشد. ● Removable – media drive: این قطعات از طریق محفظه های ماجولار(فلاپی یا CD/DVD) به صورت درونی قابل نصب هستند. لوله های فلکسیبل STI مدل های گوناگونی دارند که هر کدام از آن ها با توجه به ویژگی هایی که دارند در پروژه ها استفاده می شوند. دریچه های خطی هوا به دلیل ماهیت ساختاری که دارند میتوانند در حالت های قوس دار (Curve) نیز تولید شوند.

یک مدل معمول از سیستم Step Screen سیستمی است که با زاویه متغیر در حدود 40 تا 53 درجه در کانال نصب گردیده و لذا می توان با توجه به شرایط محل نصب همچون عمق کانال و محدودیت فضا, شیب آن را تنظیم نمود. ساختار این سیستم بدین صورت است که تیغه ها با فواصل 3 تا 6 میلیمتر از یکدیگر و در ردیفهای موازی به صورت پلکانی بر روی هم قرار گرفته و بدین صورت صفحات حصیری شکل با ساختار پلکانی را تشکیل می دهند. از مزایای این نگهدارنده نسبت به سایر مدل ها می توان به عدم محدودیت هولدر نسبت به اینچ و ابعاد گوشی اشاره نمود.

دریچه بازدید الومینیومی لولا دار فنکویل خطی ۳۰ درجه را نیز میتوان هم به صورت پیچ از رو، و هم به صورت پیچ از داخل(به صورت مخفی) در محل مورد نظر نصب کرد. سیستم SSF دارای عملکرد بسیار ساده و قابلیت نصب در کانالهایی با عمق زیاد می باشد. قابلیت عبور جریان زیاد آب.

راندمان بالا در حذف آشغال و ذرات موجود در آب. می دانیم که در فصل های گرم سال، نوع دریچه کولر می تواند تاثیرات بالایی را در تهویه ی هوا داشته باشد بنابراین قبل از خرید دریچه کولر، باید درباره آن اطلاعاتی را کسب کنیم. پیشرو تهویه دارای سابقه درخشان در زمینه تولید کانال فلکسیبل خرطومی و دریچه هوا و تهویه ، در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید