موارد کاربرد کلاهک پرهای – تابناک

به واسطه ی پره ها و تیغه های متوالی و عمودی دریچه گرد جت نازل در فواصل یکسان، می تواند موجب خروج و پرتاب هوا با بیشترین شتاب به محیط شود. توانایی پرتاب هوا به طور عمودی تا ۲۰ متر دارد. توانایی هوادهی تا ۸۰۰۰ فوت در دقیقه را دارا می باشد. ساختار دریچه گرد جت نازل در واقع منظور از ساختار محوری است که در وسط تیغه های موازی در دریچه جت نازل وجود دارد؛ که به موجب آن هوای خروجی می تواند حداقل در بازه ی کمانی به میزان 60 درجه به اطراف پرتاب شود. قطر دهانه ی ورودی و خروجی این قطعه باید ۳ میلیمتر از قطر داخلی کانال فلکسیبل کمتر باشد تا به راحتی در قسمت داخلی کانال فلکسیبل جایگذاری شود.

اجزای تشکیل دهنده کلاهک پره ای، پایه ی کلاهک پره ای و گریل های خروجی هوا میباشد. از این رو گاهی دریچه هوا در فاصله بسیار کمی از انشعاب کانال قرار می گیرد و بدین ترتیب برای گرفتن انشعاب از آن ، نصب اتصال زانویی و یا وصاله های دو خم فضای بسیار ناچیزی باقی می ماند. این لوله به طور معمول از پلاستیک منعطف بر روی سیم پیچ فلزی برای شکل دادن لوله ساخته می شوند و انواع گوناگونی دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. برای انتخاب و تهیه لوله فلکسیبل مورد نیاز خود می توانید از مشاوران ما کمک بخواهید .

همچنین به دلیل طبیعت پایین رونده هوای سرد، برای باد سرد از جهت پرتاب رو به بالا می توان استفاده کرد. اکنون شما نیز می توانید با توجه به مزیت های گفته شده، اقدامات مربوط برای راه اندازی و استفاده از سیستم کانالسازی را انجام دهید. در اصل دریچه گرد جت نازل از انواع دریچه سقفی می باشد با این تفاوت که قابلیت نصب بر روی دیوار را نیز دارا می باشد. ا توجه به افزایش کاربرد دستگاه داکت اسپلیت در سیستم های تهویه مطبوع محیط های مسکونی، تجاری، اداری و حتی صنعتی، انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت نیز براساس نیاز تولید میشود.

براساس اعلام سازنده حداقل و حداکثر حجم هوادهی دستگاه برابر با 1590/2034 cfm برآورد شده است. قابلیت پخش هوا در حجم بالا را دارا می باشد. دریچه جت نازل در المان های چهارگوش به طور تک المان تا چهار المان قابل ارائه می باشد که توانایی تزریق حجم بالای هوا در محیط را فراهم می کند. با توجه به شکلِ دایره ای زیبا و دکوراتیوِ دریچه جت نازل، در محیط هایی که کانال هوا به صورتِ اکسپوز ساخته شده است استفاده از دریچه تهویه جت نازل متداول می باشد. یکی از صنایع کارگاهی مهم در بخش صنعت و مسکن که در قسمت تهویه مطبوع و گردش هوا فعالیت میکند صنعت کانالسازی است.

دیدگاهتان را بنویسید