مسدود کننده زمستانه / تابستانه دریچه کولرآبی Foam-blocker-winter-cooler-vent عایق حرارت، برودت، رطوبت و صوت

ساخت این نوع دریچه ها به شکلی است که هوا را بصورت بسیار مؤثر ، هم به صورت دمش و هم مکش به محیط وارد یا خارج می کند. توجه شود که لوله فلکسی در مقابل ضربات فیزیکی توان محدودی دارد و در صورت نیاز به تحمل فشار زیاد بایستی از لوله فلزی استفاده شود. مسدود کننده پشت چسب دار زمستانه / تابستانه دریچه کولرآبی؛ در صنعت به عنوان عایق حرارت، برودت، رطوبت و صوت قابل استفاده می باشد که قابلیت نصب بر روی سطوح دریچه های کولر ( فلزی و غیر فلزی ) را دارا می باشد.با مسدود کردن دریچه های کولر در فصول سرد سال، به مقدار قابل توجهی در هزینه های انرژی و مصرف سوخت صرفه جویی می شود.

کیت اینورتر به کار رفته در ساختار داکت اسپلیت Zaneti علاوه بر افزایش چشمگیر بهره وری دستگاه، صرفه جویی 40 درصدی در مصرف انرژی و برق را سبب شده است. از مزیت های استفاده از لوله های فلکسی PVC می توان به قیمت مقرون به صرفه و همچنین محافظت در برابر رطوبت و آب اشاره نمود. از این نوع لوله برای محافظت سیم و کابلها در محیط های مرطوب یا فضای باز (outdoor) استفاده می شود.

و اینکه لوله ها توان محدودی در مقابل فشار فیزیکی دارند بنابراین در محیط هایی که نیاز به تحمل فشار یا ضربات فیزیکی می باشد باید از لوله فلزی برای محافظت از کابلها استفاده شود. لوله فلکسی (لوله خرطومی فلزی) معروف به فلکسیبل یک لوله فلزی با سطح مقطع گرد و دارای انعطاف است که از آن برای محافظت در سیم کشی و کابل کشی استفاده می شود. لوله فلکسی بل فلزی با روکش: شکل رایج تر از لوله خرطومی که بیشتر در نصب دوربین مداربسته کاربرد دارد. لایه خارجی حلالی شکل است که باعث انعطاف لوله می شود قسمت میانی منسجم و از مواد عالی پی وی سی ساخته می شود قسمت داخلی هم کاملا صاف و یکدست است.

سایزهای استاندارد لوله های فلکسی 11، 13، 16، 21، 25، 29، 36، 42 و 48 میلیمتری می باشد. به همین منظور باید از ابزارآلاتی نظیر لوله های فلکسیبل استفاده کنیم تا از هرگونه آسیب نظیر گرمای شدید، رطوبت و حتی خوردگی که ممکن است کابل ها و سیم ها را تهدید کند جلوگیری به عمل آوریم. برای لوله های فلکسی روکش دار معمولا از روکش پلاستیکی PVC استفاده می کنند که در نصب دوربین های مدار بسته بسیار رایج می باشند. بازیکنان در سراسر جهان این بازی ها را به دلیل سادگی و فاکتور سرگرم کننده انتخاب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید