محصولات سامان تهویه ایرانیان

درب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندیِ لولایی بوسیله قفل زیمنسی باز و بسته می شود. برای فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت ترکیبی از دو نوع فریمِ ۳ و ۵ سانتی استفاده می گردد. شرکت تهویه جدید آستیاک، مهم بیش از 10 سال سوابق عمل در راستا نتورک کشی سیستم تهویه مطبوع (کانال سازی صنعتی، طراحی نتورک اگزاست، ایجاد کانال پارکینگ و…) ایجاد انواع ملزومات تهویه مطبوع مانند دریچه پره هلالی، انواع دریجه تنظیم هوا، گونه های روزنه سقفی، دریچه لوور هوارسان و… پرده آب ایجاد شده مانند آیینه، زیبائیهای نور را منعکس میکند.

نازل فن جت یا نازل بادبزنی به عنوان خروجی یک ورقه از جنس آب به صورت پرده ولی بسیار متراکم به وجود می آورد. این نازل ها برای ایجاد این ورقه آب برگ شکل به صورت عمودی یا مورب ایده آل هستند. هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است. انواع عایق های موجود به کار رفته در این نوع از کانال ها عبارت است از؛ عایق الاستومری، پلی استر فشرده یا IFD، پلی استر و پشم شیشه. خرید دریچه کولر در نوع آلومینیومی برای انواع ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری انجام می گیرد. این نازل میتواند در آبنما های دکوراتیو انتخاب بسیار مناسبی برای فضاهای داخلی و بیرونی ساختمان باشد.

بنابر این انتخاب رنگ و مدل دقیق این دریچه ها مطابق با دکوراسیون منزلتان از اهمیت زیادی برخوردار است . همچنین برای نورپردازی آن، لامپ های LED با زاویه دید گسترده انتخاب خوبی محسوب میشوند. برای مثال هنگامی که تعدادی از این نازل ها در یک گروه در اطراف نازل مرکزی قرار بگیرند بسیار جذاب خواهند بود.

برای سهولت در تثبیت رابط درون کانال فلکسیبل قطر دهانه ی این قطعه نیم سانت کوچکتر از قطر کانال فلکسیبل ساخته میشود . درون هواساز نیز یک فن دمنده تعبیه شده که هوای ایجاد شده را به محیط داخلی منتقل می کند. به منظور دسترسی و تعمیر و نگهداری دستگاه داکت اسپلیت و دمنده و مکنده هایی که در سقف تعبیه می شوند از این نوع دریچه استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید