لوله های فلکسی روکشدار – سیم و کابل یاسین

دریچه جت نازل تشکیل شده از یک قاب مدور که داخل آن به فواصل مشخص پره های مدور تعبیه شده است. این مزیت نیز به دلیل شکل خاص قرارگیری پره ها در کنار یکدیگر است. جهت حرکت پره ها، کاملا قابل تنظیم است. از همین رو در نوع جدید این نوع درچهها، سعی شده است با استفاده از پرههایی که داخل دریچه تعبیه میشود، تا حدود زیادی جلوی گرد و غبار گرفته شود. دریچه جت نازل قادر به پرتاب هوا با بیشترین فشار به محیط می باشد از این رو اغلب از این دریچه در محیط هایی که ارتفاع بیشتر از حد معمول دارند استفاده می شود.

دمپر برقی تیغه ای است که مسیر عبور هوا از کانال ها را باز و بسته می کند. نصب در جای مناسب و مشورت گرفتن از افراد مطلع در نصب و راه اندازی داکت اسپلیت از راههای کاهش صدای داکت اسپلیت است. که با ایجاد جای پیچ روی این لبهی سه سانتیِ کلاهک ژاپنی ،آن را در محل مورد نظر نصب و تثبیت می کنند. کد رنگ های متنوع و شیک که بر روی سطح دریچه بازدید داکت اسپلیت استفاده میشود میتواند در ایجاد محیطی فانتزی،موثر باشد. بطور معمول این دریچه از ورق آلومینیوم پوشیده با رنگ کوره ای مرغوب ساخته می شود.

همانطور که اشاره شد جنس این دریچه از آلومینیوم می باشد و از آنجایی که سطح خارجی آن با رنگ کوره ای الکترواستاتیک مرغوب پوشانده می شود، قابلیت سفارش به رنگ دلخواه مشتری را دارد. ساختار این نوع لوله ها به گونه ای می باشند که بسیار بسیار قابل انعطاف بوده. براین اساس، داکت اسپلیت 60000 سری co، برای استفاده در مناطق گرمسیری و حاره ای ساخته و پرداخته شده است. از دیگر مزایای استفاده از کلاهک های پره ای می توان به قابلین نصب آن در سقف های مسطحِ معمولی و سقف های شیبدار اشاره کرد.

تنوع کانال فلکسیبل و موارد استفاده از آن بسیار بالاست و به دلیل سرعت در ساخت و نصب جایگزین مناسبی برای کانالهای گالوانیزه میباشند. در ادامه این مطلب به معرفی شرکت ساخت دریچه جت نازل گرد و بیان خصوصیات این دریچه می پردازیم. دریچه جت نازل، یکی از انواع دریچه هوای گرد می باشد که در سقف و دیوار محیط های صنعتی، بیمارستان ها، تالار ها ، سالن ها و ورزشگاه ها و ارتفاع بیش از 5 متر استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید