لوله فلکسی چیست و چه کاربردی دارد

از کلاهک کلبه ای ال شکل میتوان برایرتخلیه هوا ، دود و انواع آلاینده ها و همچنین به عنوان لوور هوارسان استفاده کرد.ضخامت ورق برای ساخت کلاهک کلبه ای ال شکل به ابعاد و سایز کلاهک کلبه ای ال بستگی دارد که با مشاوره با کارشناسان گروه صنعتی تهویه فراز قابل اجرا میباشد.از رنگ الکترو ستاتیک برای رنگ کلاهک کلبه ای ال شکل در سطوح داخلی و خارجی استفاده میشود و در کوره به طور کامل پخته میشود.برای زیبایی و عمر بیشتر بدنه کلاهک کلبه ای از کد رنگ های زیبا و مقاوم استفاده میشود.

برای طراحی قطعات از نرم افزار های دیجیتال استفاده می شود . قطر دهانه های تبدیل و باله های این چهارراه کانال فلکسیبل به اندازه ی نیم سانت از قطر ساختارهای داخلی کانال فلکسیبل کمتر در نظر گرفته می شود تا هریک از دهانه های چهارراه کانال فلکسیبل به سهولت در درون کانال فلکسیبل جانمایی شود . این قطعه کانال فلکسیبل توسط ساپورت در محل مورد نظر جانمایی می شود . قطر دهانه های این تبدیل نیم سانت کوچکتر از قطر داخلی کانال فلکسیبل در نظر گرفته میشود و در فاصله ی ۳ تا ۵ سانتی دهانه های کانال فلکسیبل یک برآمدگی به نام رخ تعبیه میشود که نقش ترمز را ایفا می کند .

این اتصالات بدون اینکه درآنها از جوش یا نقطه جوش استفاده گردد صورت میگیرد. لوله خرطومی با عایق پشم شیشه و پلی استر، کانال فلکسیبل یا لوله کومبی و آلومینیومی (لوله فلکسیبل فویلی) منعطف STI با عایق حرارتی الاستومریک مثل عایق لوله ای ، IFD، پشم شیشه و پلی استر (کانال خرطومی انتقال هوا یا لوله خرطومی انتقال هوا) به دلیل دارا بودن عایق حرارتی در خود، دیگر نیازی به عایق کاری مجدد نداشته که این امر از لحاظ اقتصادی نسبت به کانال های قدیمی و سنتی گالوانیزه بسیار مقرون به صرفه بوده، زیرا کانال های گالوانیزه پس از خریداری، نیاز به نصب و اجرا دارند و پس از اجرا جهت صرفه جویی در انرژی می بایست بر روی سطوح بیرونی آن از عایق پشم شیشه استفاده گردد که این امر سبب بالا رفتن هزینه نهایی و نیز از دست دادن زمان می گردد.

بدنهی این نگهدارنده از آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک باکیفیت بوده که در برابر خوردگی، اکسید شدن و خط و خش مقاومت بالایی دارد. کیفیت بالای مونتاژ بستگی به دقت در برش تکه های رابط دارد تا دچار نشت هوا نشود و راندمان دمش یا مکش پایین نیاید . دریچه کولر دوطرفه سقفی نیز بصورت بادمپر و بدون دمپر ساخته می شود و در هر دوسیستم دمنده و مکنده قابل استفاده می باشد.دریچه کولر دوطرفه هم برای سرمایش و هم برای گرمایش مورد مصرف دارد.

دیدگاهتان را بنویسید