لوله فلکسی سایز 25 – فروشگاه آی اچ تی

وجود این مواد عایق علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی باعث کاهش تشکیل شبنم می شود. برای افرادی که به دنبال ویژگی های خاص در این محصولات هستند، از بسیاری از مواد عایق دیگر مانند پلی استر یا پلی استر تحت فشار استفاده می شود. یکی از مهمترین خصوصیات مهم هواکش خانگی قدرت و طول عمر بسیار بالای این محصول می باشد و شما می توانید به مدت چندین سال از این هواکش استفاده نمایید و مصرف برق آن نیز بسیار کم میباشد و این موضوع باعث کاهش هزینه های جانبی نیز شده است.

این ویژگی در عین حال باعث کاهش میزان زوایای مجرای هوا شده و شاهد افزایش کارایی سیستم های تهویه مطبوع یا حمل و نقل هوایی هستیم. کانال های انعطاف پذیر که به لوله های منعطف باندل یا شیلنگ های برزنتی نیز معروف هستند، وزن بسیار کمی دارند که حمل و نقل این محصولات را با مشکل کمتری مواجه می کند، از طرفی فرآیند نصب بسیار آسان است. کانال کشی داکت اسپلیت در این روش بصورت تک یا چندخروجی از دهانه دستگاه صورت می پدیرد و با استفاده از این روش یک یا چند محل مورد نطر را می توان مورد هوارسانی قرار داد و محدودیتی در تعداد خروجی بر اساس توان و تناسب دستگاه داکت اسپلیت وجود ندارد.وجود فویل آلومینیوم لمینیت شده در ساختار داخلیِ این محصول باعث می گردد تعرق یا مواردمشابه از قبیل رطوبت و نم گرفتگی دامنگیرِ کانال کشی داکت اسپلیت نشده و سالیان متمادی از این روش کانال کشی داکت اسپلیت بهره گرفت.مقاومت بالای لایه های کانال فلکسیبل کومبی در برابر فعل و انفعالات شیمیایی باعث شده این محصول در سیستم های کانال کشی داکت اسپلیت در محیط های تحقیقاتی،آزمایشی و پژوهشی به هیچ عنوان دچار مشکل نگردد.

به همین دلیل است که می بینیم عمر مفید این کانال ها افزایش می یابد و به مرور زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند. به همین دلیل خاطرنشان می شود که عمر مفید این محصولات بسیار بالا بوده و در برابر عوامل مختلف فیزیکی یا جوی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. استفاده از این محصولات باعث شده است که در مجاری منعطف، ضد حریق یا ضد حریق باشند. پس از برش قطعات فریم باید آنها را با زوایای ۴۵ درجه گوشه زنی کرد.هر یک از این زوایای ۴۵ درجه در ترکیب با یکدیگر تشکیل گوشه های گونیا در ساختاردفریم دریچه بازدید داکت اسپلیت را میدهند.در قریب به اتفاق موارد باید گوشه های دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک وزنهای باید حالت گونیا داشته باشد،اما در مواردی معدود هم با توجه موقعیت و موانع کار میتوان این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت را به صورت ناگونیا نیز طراحی و تولید کرد.

بنابراین باید در زمانی که قرار است یک کولر آبی در ساختمان خود راه اندازی کنید، ابتدا به اصول مربوط به کانال کشی کولر دقت کنید و از یک فرد باتجربه و ماهر برای این منظور کمک بخواهید. این لولا از یک سو به طول درب دریچه بازدید داکت اسپلیت و از سوی دیگر به یکی از دیواره های طولیِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت مرتبط گشته و با اتصالِ بدنه دربِ دریچه بازدید داکت اسپلیت به فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت قسمتِ عمده ای از مراحل ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی به انجام میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید