لوله فلکسی روکش دار فلزی سایز 36 – راسا

از این کانال ها هم برای رفت ( دمش ) و هم برای برگشت ( مکش ) استفاده می نمایند . توجه کنید که اگر بعدها مشکلی در این رابطه به وجود بیاید، برای تعویض و تعمیر کانال کولر نیاز به تخریب دارید که هم دردسرهای زیادی دارد و هم هزینه های زیادی را برای شما رقم خواهد زد. به صورت کلی ۱۲ نوع کانال فلکسیبل و حتی بیشتر وجود دارد که بهترین راه برای خرید کانال فلکسیبل مورد نیاز مشاوره گرفتن و راهنمایی گرفتن از متخصصین این زمینه است که مجموعه تهویه دانیال با بهره گیری از تجربه سالیان زیاد فعالیت در این زمینه و موجود داشتن تمامی کانال های فلکسیبل در انبار های خود می تواند راهنمایی و کمک مورد نیاز خرید شما را به بهترین شکل در اختیار شما قرار دهد .

کانال فلکسیبل برزنتی که در دو نوع برزنتی نخدار و ساده تولید می شود برای انتفال غبار و گرد در معادن و کارخانه ها نصب می گردد و البته از این کانال به دلیل مقاومت بالا برای انتقال هوا نیز در فضاهایی که سرما و گرمای محیط وجود دارد مانند زیر نور خورشید کاربری خوبی دارد . این لولهها برای انتقال هوای گرم و سرد در حال دمش یا مکش از طریق دمندهها و مکندههای موجود در مسیر داکت هوا استفاده میشوند که بسیار باکیفیت و یکی از استانداردترین انواع لولههای منعطف هستند.

اگر انتقال هوا از دستگاه های تهویه مطبوع امثال داکت اسپیلت و فن کوئل و از این قبیل باشد به دلیل اختلاف دما در مسیر و برای عبور هوای سرد باید از کانال فلکسیبل عایق دار استفاده شود زیرا اگر کانال عایق بندی نباشد اختلاف دما باعث تعرق در کانال شده و با قطره قطره ریختن باعث زرد شدن و نم زدن سقف که گچ یا کناف است می شود از رو کانال های عایق دار در این زمینه کاربرد زیادی دارند و بسته به نوع آب و هوا شکل خصوصیات عایق کانال تغییر می کند ، به طور مثال در محیط هایی که رطوبت زیاد است از کانالی استفاده می شود که عایق بیشتری در آن به کار رفته باشد .

برای مثال در یک واحد مسکونی اگر در اتاق کودک به دمای ۲۲ درجه سانتی گراد (۷۱ درجه فارنهایت) ، در سالن به دمای ۱۹ درجه (۶۶ درجه فارنهایت) و در اتاق یک فرد جوان به دمای ۱۷ درجه (۶۳ درجه فارنهایت) نیاز باشد ، دمای هوای خروجی از هر فن کویل را می توان به شکل مستقل از سایر فن کویل ها تنظیم نمود ولی در داکت اسپلیت اینگونه نیست و چون همه اتاق ها و سالن ها به یک یونیت سقفی و با کانال کشی وصل هستند ، همه یک دمای برابر خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید