لوله فلکسی روکش دار رهاورد ✅

و پس از این کار، روکشی که به سمت عقب باز شده بود روی لوله داخلی قرار داده می شود. کانال فلکسیبل هوا ساده دارای دو سطح داخلی و خارجی آلومینیومی و یک لایه عایق پشم شیشه میانی می باشند که توسط فنرهای فولادی تقویت گردند. در کانال فلکسیبل هوا ساده ، لوله داخلی توسط چسب و بست به کانال اصلی متصل می شود. کانال فلکسی هوا با عایق الاستومری این گونه طراحی شده است که دو لایه ورق خارجی و داخلی از آلومینیوم و یک لایه میانی عایق الاستومری قرار گرفته شده و به صورت لمینیت شده و با تقویت شده با فنرهای فولادی قرار گرفته است.

قطر این لوله 13 میلی متر است که در حلقههای 25 متر عرضه میشود و میتوان از آن با خاطری آسوده در محیطهای با نور آفتاب شدید یا باران استفاده کرد. 4.نصب کانال فلکسیبل با عایق های الاستومری بدلیل استفاده از خودبست بسیار آسان بوده وبرای محیط هایی که فضای کاری زیادی ندارند مناسب می باشد.اما نصب کانال فلکسی با عایق های پشم شیشه در چند مرحله صورت می گیرد. این نوع کانال فلکسیبل هوا ساده، بعد از تولید، با پشم شیشه عایق می شوند، انجام این امر زمانبر می باشد و عایق تنها قابل تولید در ضخامت 25 میلیمتر می باشد.

در حالیکه در کانال فلکسیبل PSBblack نیازی به کنترل صحت این امر نمی باشد. این امر سبب میشود تا هوای پرتابی از شیار های دریچه هوا ی اسلوت به محیط قابل کنترل و انسداد باشد . در حقیقت لوله های فلکسی نوعی مجاری عبور کابل است که بیشتر در مکان های پر پیچ و خم و یا محیط هایی که مدار سیم و کابل عبوری دارای تحرک می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر در محیط های بیرونی و باز وهم چنین در محیط هایی که دارای رطوبت،نم و حرارت بسیار بالا باشد، استفاده می شود.

این دریچه هوای سقفی، می تواند هوای عبوری از خود را به یک مسیر هدایت کند. این مقدار ضخامت عایق در لوله فلکسی خصوصا در مورد اتلاف گرما و چگالش راه حل کافی و بهینه می باشد و ضخامت تولیدی از 20 – 6 میلیمتر می باشد. همچنین این نوع لوله برزنتی برای انتقال گازهای تولیدی در صنایع و کارخانهها به دلیل مقاومت بالای پارچه به جهت انتقال هوای گرم بسیار مناسب است. شکل ظاهری کانال و همچنین متریال ساخت آن با نمونه های سنتی و قدیمی متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید