لوله فلکسی – خرید لوله فلکسی روکشدار فلزی پلاستیکی نسوز با بهترین قیمت – برقچی

رنگ این دریچه سفید از نوع پودری کوره ای الکترواستاتیک می باشد و با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد. طول شاخه های کانال فلکسیبل برزنتی بین ۵ و ۶ متر متغیر است و بنا به درخواست مشتری تا ۱۰ متر هم تغییر پذیر است . از آنجاییکه این کانال فلکسیبل دارای ساختار فوق العاده مستحکمی است در نتیجه برای مکش و دمش هوا در فشار های بالا به راحتی قابل استفاده می باشد . این وسیله با مقاومت بالای خود از انواع رشته های موجود در تاسیسات الکتریکی به خوبی محافظت می کند و خیال شما را از بابت صدمه وارد نشدن به تاسیسات الکتریکی (سیم ها و کابل ها) کاملا راحت می کند.

از محاسن کالنل فلکسیبل کومبی انعطاف پذیری بالا، وزن سبک ، امکان حمل ونقل آسان و نصب راحت و بدون دردسر این محصول می باشد . این محصول به راحتی قابل حمل و نقل و نصب می باشد . فیلترهای تصفیه هوای دستگاه ضمن برخورداری از سطح کیفی و دوام بالا، قابل شستشو میباشند.

از این محصول جهت اگزاست هوای گرم و سرد و نیز مکش آلاینده های سمی استفاده می گردد . این دریچه جزء دریچه های هوای رفت مورد استفاده قرار می گیرد ولی در مواردی به منظور حفظ هماهنگی در طراحی در خط برگشت نیز بکار میرود. گازهای خورنده که در محیط های اسیدی با فعل و انفعالات شیمیایی ساتع می شود را نیز با استفاده از کانال فلکسیبل برزنتی منتقل می کنند . هنگام نصب کانال فلکسیبل کومبی باید به این نکته توجه داشت که از برخورد اجسام نوک تیز به این محصول جلوگیری شود . طریقه ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا به اینگونه است که ابتدا محل مورد نظر برای نصب دریچه بازدید داکت اسپلیت اندازهگیری میگردد و سپس اضلاع فریم دریچه با درنظرگرفتن نیم سانت بادخور بریده شده و این اضلاع به هم وصل میشوند.

نکته مهم دیگر، تک فاز بودن یا سه فاز بودن برق مصرفی داکت اسپلیت است. کانال فلکسیبل کومبی از طریق سه راه تبدیل و باکس هوا به هم و لاین کانال فلکسیبل متصل می شود . کانال فلکسیبل کومبی در شاخه های ۱۰ متری بسته بندی و به بازار عرضه می شود . این محصول از مقاومت بالایی در برابر بخار آب و رطوبت برخوردار است .

دیدگاهتان را بنویسید