لوله فلکسی بل

این مدل برای ورود، برگشت و یا خالی کردن هوای محیط تهویه شده بهره برداری میشود. تمامی راه های پیشنهادی ذکر شده برای کم کردن صدای داکت اسپلیت به طور معمول قبل از اجرای دستگاه کاربرد دارد. در مرحله ی بعد نوبت به طراحی و ساخت دربِ وزنه ایِ دریچه داکت اسپلیت می رسد.جنس درب دریچه داکت اسپلیت مشبک وزنه ای از ورق آلومینیوم می باشد.ضخامت این ورق آلومینیوم برای انواع دریچه داکت اسپلیت مشبک وزنه ای در ابعادِ متوسط و پایین در حد یک میلیمتر و برای ابعاد بزرگ تر این ضخامت ورق نیز بیشتر می گردد.ابعاد این درب دقیقا از میزان ابعادِ داخلیِ فریم منشعب می شود.با توجه به اینکه نوع درب بازدیدبازدید داکت اسپلیت مشبک وزنه ای می باشد نوعِ پروفیلِ فریم دریچه داکت اسپلیت طوری طراحی شده است که حالتِ سه پَریِ فریم به راحتی امکانِ نشیمن درب را بر روی قسمت داخلیِ فریم دریچه داکت اسپلیت امکانپذیر می کند.در واقع پس از استحصال ابعاد درب دریچه داکت اسپلیت باید نسبت به ایجاد و تعبیه ی فضای شبکه لانه زنبوری بر روی بدنه ی درب دریچه داکت اسپلیت می رسد.محل جانماییِ این شبکه دقیقا بر اساس نیاز دستگاه داکت اسپلیت مشخص می گردد.این شبکه ی لانه زنبوری هم میتواند در آکسِ طولیِ درب دریچه داکت اسپلیت و هم در قسمت حاشیه های کناریِ درب دریچه داکت اسپلیت جانمایی شود.

برای نصب و اجرای کانال فلکسیبل باید به اصول و قواعدی توجه کرد ازجمله موارد مهم در نصب و اجرای کانال فلکسیبل اتصال دو قطعه میباشد که از جنس رابط گالوانیزه با ضخامت و سایز مختص خود میباشد که باید برای نصب آن حتما به متخصصان آن سپرده شود لذا کانال سازان با تیم مجرب و حرفه ای در زمینه نصب و اجرای کلیه و انواع کانال های فلکسیبل ، فلکسیبل هوا ، فلکسیبل آلومینیومی ، انواع فلکسیبل داکت اسپلیت ، فلکسیبل نسوز ، فلکسیبل الاستومری ، در انواع مختلف آماده هر گونه خدمات در این زمینه می باشد خوشبختانه کانال سازان در زمینه کانال سازی ، کانال کشی ساختمانی و صنعتی ، انواع کولر، در سراسر اقصی نقاط همراه با تیم مجرب با بهترین و با کیفیت ترین محصول در خدمت کلیه شهروندان عزیز میباشد جهت اطلاع بیشتر با تیم پشتیبان تماس گرفته و پاسخ سئوالات خود را دریافت نمایید.

استفاده از آلومینیوم لمینه شده به وسیله ی پلی استر به ضخامت 3 تا 4 میلیمتر همچنین لایه PVC از این محصول یک کانال فلکسیبل مقاوم ساخته است. نام های دیگر این محصول : داکت فلکسیبل کمبی ، لوله خرطومی کومبی ، لوله فلکسیبل کومبی ، کانال فلکسیبل کومبی و لوله فلکسی و … پس از محاسبه و طراحی کانال مورد نظر در سیستم تهویه مطبوع می بایست اقدام به تولید و ساخت محصول مورد نیاز نمود که برای این امر بر مبنای نوع کاربری فضا و طراحی صورت گرفته می بایست از یکی از انواع کانال های مورد استفاده در کانال سازی صنعتی بهره جست.

لوله فلکسیبل هوا عایقدار ای اف دی در شاخههای 6 متری وجود دارد و برای موارد مختلف قابل استفاده است. وجود ندارد و برای ایجادِ هارمونیِ بیشترِ رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت با رنگ نمای محیط داخلی به راحتی می توان از کدرنگ های گوناگون برای رنگ آمیزیِ سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی بهره جست. همچنین کانال فلکسیبلIFD در مقابل رشد باکتری ها در داخل آن مقاوم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید