لوله فلکسی|مشخصات، قیمت و خرید لوله فلکسی

در واقع اولین موضوع درتعیین قیمت دریچه کولر آهنی نوعِ متریال و ضخامت ورقِ مصرفی می باشد. از جمله موارد دیگر در تعیین و تبیین قیمت دریچه کولر آهنی طرح می توان به آن اشاره نمود،ابعادِ دریچه کولر طرح جدیدِ آهنی می باشد.بدیهی ست هر چه میزانِ واحد دریچه با مقیاس اینچِ مربع بالاتر باشد قیمت دریچه کولر آهنی طرح جدید نیز بالتر می رود،در واقع بین قیمت دریچه کولر و ابعادِ دریچه رابطه مستقیمی وجود دارد. لازم به ذکر است دریچه کولر اسلوت را می توان هم بصورت با دمپر و هم بصورت بدون دمپر تولید و به کار برد.دمپر دریچه کولر اسلوت دارای ساختاری متفاوت با دیگر دریچه ها می باشد.در واقع دمپرِ دریچه کولر اسلوت بصورت کشویی عمل می کند.

از جمله کاربردهای دریچه کولر چهارطرفه سقفی،در سیستم های دمش و مکش هوا می باشد.لازم به توضیح است از دریچه کولر در سیستم های سرمایشی و گرمایشی بطور همزمان می توان استفاده نمود. دریچه سقفی مشبک که جهتِ مکش بکار میرود لزوماً نیاز به دمپر ندارد.دریچه سقفی مشبک را دریچه لانه زنبوری نیز می نامند.دریچه سقفی مشبک عموماً برای فضاهایی که نیاز به بیشترین پرتاب هوا دارد استفاده میکنند. اینگونه است که این محصول با قابلیت ها و کارایی های منحصر به فرد خود، یکی از کاربردی ترین و پرمصرف ترین دریچه هوای مورد استفاده در ایران به شمار می آید.

حتما در سالن های بزرگ همچون تالارهای پذیرایی، سالن های ورزشی و هتل ها این نوع دریچه ها را مشاهده نمودید. پیشنهاد می شود پیش از تهیه دریچه کولر آبی مورد نیاز خود حتما با شرکت تماس حاصل فرموده و از قیمت های ما و تنوع در رنگ و جنس دریچه ها مطلع گردید. جنسِ دریچه خطی اسلوت از پروفیلِ آلومینیوم بوده و بدنه ی آن نیز با رنگِ کوره ای پوشش داده میشود. برای مثال این محصول میتواند در محیطی که نصب میشود؛ بصورت دو سر بسته، یک سر بسته یا حتی دو سر باز استفاده شود و علاوه بر این نصب این دریچهها در هر محیطی حتی در کنج و با زاویه درخواه امکانپذیر است که این خودش اثر مستقیمی در حفظ زیبایی و عدم ایجاد ایراد در دکوراتیو میشود.

استند اسپیگن کاملا دور دسته وسیله مورد نظر پیچ میشود و با توجه به جنس سیلیکونی ضد لرزشی که دارد در جای خود محکم قرار میگیرد.حرکت های شدید و تند نیز باعث لغزش و افتادن استند اسپیگن از روی دسته وسیله مورد نظر نخواهد شد. امروزه طراحان و تولید کنندگان ایرانی به راحتی توانسته اند که دریچه های کولر با کیفیت را روانه بازار کنند. متأسفانه در سال های گذشته برخی از افراد بدون پروانه بهره برداری رسمی تولید، بکارگیری استانداردهای تولید، مجهز بودن به تجهیزات روز دنیا، نیروی انسانی متخصص و کاردان اقدام به تولید لوله فلکسی یا لوله فلکسیبل یا لوله خرطومی و کانال فلکسی کرده اند که این کار باعث پایین آمدن کیفیت محصولات و زیر سوال رفتن ماهیت کانال های فلکسیبل یا لوله های فلکسی در بین مهندسین و شرکت های مشاور گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید