لوله فلکسیبل – لوله شلاقی فلزی – الکتروکارن

لوله های فلکسیبل خرطومی به گونه ای ساخته شده اند که می توان با نصب یک درپوش محافظ کابل لاستیکی درون آن از ورود انواع آلودگی و گرد و خاک به آن جلوگیری کرد. ورود هوا از یک محیط باز به محیطی بسته، عملیاتی است که آن را تهویه می نامند. این مدل از کانال ها در لیست کانال های چهارگوش واقع شده و از فوم پلی اورتان تهیه و ساخته شده است که اطراف آن را نیز ورق های آلومینیومی شکل داده که یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع کانال های در راه اندازی کانالسازی می باشد. یکی از قابلیت های این دریچه جت نازل ارائه در المان های چهارگوش به صورت تک المان تا چهار المان می باشد که قابلیت تزریق حجم بالای هوا در محیط را فراهم می آورند.

تهویه به دو صورت مکانیکی و طبیعی انجام می شود. به همین دلیل از لوله های فلکسیبل بدون روکش معمولا در محیط های داخلی استفاده می کنند. عمدتا برای افزایش کیفیت هوای داخلی از این فرایند استفاده می شود. با داشتن این سرعت اولیه و حجم هوای عبوری از داکتیلاتور، ضریب اصطکاک را تعیین می نمائیم و همین افت اصطکاکی را در تمام سیستم کانال در نظر گرفته و با استفاده از این عدد افت حجم هوای عبوری از هر مقطع ابعاد کانال آن بخش را تعیین می کنیم. در واقع تهویه، کنترل درجه حرارت محیط، رطوبت و حرکت هوا در یک محیط بسته می باشد.

شکل ایرفویلی پره های این دریچه علاوه بر کاهش افت فشار عبور هوا از بین پره ها باعث افزایش کارایی آن ها در جهت دهی به جریان عبوری می باشد.در صورت نیاز مشتریان جهت کنترل حجم هوای ورودی به دریچه از دمپر های پشت دریچه ای موازی و متقابل چرخدنده ای بهره برد. ضمناً اگر بخواهیم دریچه بازدید داکت اسپلیت شیاردار لولایی را به صورت پیچ مخفی نصب نماییم این جای پیچها در قسمت دیوارهی داخلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت حک میگردد. دریچه هوا ی پرّه Zرا میتوان به صورت ترکیبی طراحی نمود . طراحی خاص این دریچه موجب شده است ایجاد یک هوای دلپذیر و مطبوع در مکان هایی با ارتفاع زیاد، با مساله خاصی روبرو نباشد.

از آنجایی که در برخی مکان ها به دلیل ایجاد هوای سنگین، تهویه طبیعی نمی تواند به تنهایی کمک کننده باشد، معمولا از تهویه مکانیکی استفاده می شود. در این مرحله فام رنگ مورد نیاز مشتریان روی سطح پاشیده شده و دریچه های جهت طی مرحله پخت وارد کوره می گردد . همچنین پخت بیش از حد رنگ باعث تغییر فام رنگ و همچنین مات شدن آن می گردد. بهتر است جهت اطمینان این دریچه روی قاب چوبی یا فلزی نصب شود و در صورتی که دریچه مستقیم روی گچ نصب شود به مرور زمان امکان لقی و شل شدن دریچه وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید