لوله فلکسیبل برق تولید کننده خرطومی فلزی قیمت روز

دریچه پلاستیکی سقفیِ چهارطرفه دارای ساختاری مشابه با دریچه های سقفیِ چهارطرفه آلومینیومی می باشد که هم می تواند در درونِ تایل قرار گیرد و هم می تواندبصورتِ مستقیم در دهانه ی خروجیِ انشعاب ِ کانال هوا نصب و تعبیه گردد. همچنین لازم به ذکر است که گفته شود، این دریچهها دارای قالب پروفیل آلومینیومی هستند، همچنین پرههای آنها نیز از همین جنس تهیه گشته است. دریچه چهار گوش نیز می تواند از نوع پلاستیکی باشد که در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده می باشد.

این فناوری در ژاپن توسعه یافته و در آنجا با موفقیت برای تهویه هوا و یخچال استفاده می شود. دریچه ی پلاستیکی تهویه در مکان هایی که نیاز به بازدید از تاسیسات وجود دارد بسیار استفاده می شود. به تحمل فشارهای فیزیکی باید از لوله فلزی استفاده کنید. تنوع در مدل و اندازه لوله فلکسی بر اساس محل و حفاظت از انواع کابل یا رسانا متفاوت است. رنگ بندی این نوع خرطومی ها سبز ، خاکستری ، آبی و سفید است خرید و فروش رنگ طوسی لوله های سوپر فلکسیبل نسبت به دیگر انواع خود بیشتر است. دریچه هوا آلومینیومی سقفی هم برای سیستم هوای رفت و هم برای سیستم هوای برگشت مورد استفاده قرار میگیرد .این دریچه هوا با توجه به نوع طراحی ،هوای انشعاب کانال را با چهار مدل از سقف محیط به فضا هدایت میشود .دریچه هوا آلومینیومی سقفی هم به صورت دمپر دار و هم به صورت بدون دمپر تولید میشود و با رنگ کوره ای الکتروستاتیک و متناسب با محیط رنگ آمیزی میشود .

دریچه های مختلف با شکل های متنوعی وجود دارند و کاربرد های مختلفی در سیستم های تهویه هوا و یا هوارسانی دارند. با توجه به کارکرد تحت فشار سیستم در طولانی مدت، قطعات دستگاه دچار فرسایش می شوند. جهت برقراری ارتباط می توانید همه روزه (بجز شنبه ها) با شماره تلفن ذکر شده تماس حاصل فرمایید. دریچه هوا پلاستیکی دیگری نیز وجود دارد به نام دریچه سونایی که کاربرد بسیار بالایی در این نوع محیط ها دارد. نحوه نصب این دریچه نیز ساده است و با پیچ و یا فنر هایی که در پشت آن وجود دارد نصب می گردد.

جنس دریچه ها با هم متفاوت است ولی دریچه پلاستیکی دارای کاربرد های مختلف در مکان های متفاوتی هستند. این نوع دریچه ها دارای طرفداران زیادی است و علت آن ظاهر زیبا و جنس با کیفیتی است که دوام زیادی نیز دارد. دریچه های تایلی نیز برای نصب بر روی سقف کاذب بکار می رود که دارای انواع یک دو سه و چهار طرفه می باشد. نصب کردن آن به دلیل وجود سوراخ برای پیچ کردن و یا فنر در پشت دریچه ساده است. تفاوتی ندارد که مکان های بازدید در چه تاسیساتی باشد ممکن است در بخش های یک تصفیه خانه فاضلاب برای بازدید شیر های مرکزی و یا برای دریچه بازدید تاسیسات برقی استفاده گردد.

دیدگاهتان را بنویسید