لوله فلکسیبل ، لوله خرطومی فلزی ، قیمت لوله فلکسیبل روکش دار و عایق دار

سوالات متن درس پودمان ۶ ششم تأسیسات مکانیکی کاروفناوری نهم با جواب را در این مقاله مشاهده کردید. با توجه به مدل و ظرفیت داکت اسپلیت ها، میزان استفاده از این لوله های مسی متفاوت است و اگر بیش از حد لوله کشی شود علاوه بر آسیب وارده به سیستم، پایین آوردن راندمان را نیز با خود به همراه دارد.

خرید داکت اسپلیت از نماینگی رسمی کیفیت، قیمت مناسب و اصل بودن را با خود به همراه دارد. در زمان خرید دریچه کولر آلومینیومی باید در نظر داشته باشید که این موارد در اندازه های مختلف ساخته می شوند و کیفیت ساخت و رنگ آنان بهتر از جنس های دیگر است. سپس این مبرد وارد کندانسور می شود تا تغییر فاز دهد و مایع داغ پر فشار وارد شیر انبساط گردد و چرخه ادامه یابد. داکت اسپلیت هایی با ظرفیت 48000 بی تو یو به کنتور سه فاز نیاز دارد. پس زمان خرید داکت اسپلیت به ضمانت و خدمات پس از فروش آن دقت داشته باشید.

در هنگام خرید داکت اسپلیت به میزان مصرف برق توجه داشته باشید و بدانید که باید با توجه به کنتور برق تان آن را خریداری کنید. سطح ایمنی در مصرف این سبک از لوله به نسبت سایر دودکشها بیشتر بوده و صاحب ملک با خیالی آسوده به کارکرد آن اعتماد خواهد داشت. با توجه به کارکرد تحت فشار سیستم در طولانی مدت، قطعات دستگاه دچار فرسایش می شوند. زمانی که از ظرفیت دستگاه، صحبت به میان می آید به ظرفیت خروجی دستگاه اشاره دارد که با واحدهایی مانند تن تبرید/ کیلو وات Kw/ اسب بخار hpو Bhu/h اندازه گیری می شود.

این واحد های اندازه گیری به راحتی می توانند به یکدیگر تبدیل شوند. توجه داشته باشیم که کندانسور داکت اسپلیت هواخنک است و با کمک فن به جریان اجباری هوا و خنک سازی مبرد می پردازد. مجموعه بیتا سرویس متشکل از افراد زبده با تجربه بسیار بالا از سال 1379 در زمینه نصب، تعمیر، سرویس و یا اصطلاحا عیب یابی سیستم های سرمایشی و گرمایشی از قبیل، موتورخانه، مشعل شوفاژ،رادیاتور، پکیج، اسپلیت، داکت اسپلیت، پمپ آب، مینی چیلر و فن کوئل در کرج و تهران فعالیت می کند. ضمانت نامه شرکت که در حین خرید داکت اسپلیت به شما داده می شود، بیان گر اطمینان از کیفیت کالا است، هم چنین برای نصب داکت اسپلیت و یا تعمیر آن، کارشناس شرکت باید حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید