قیمت دریچه کولر – شرکت صنعتی رحمتی

در اواپراتور یک فن بزرگ وجود دارد که باعث تولید آلودگی صوتی می شود زیرا این فن صدای بلندی را تولید می کند و هرچه فن بزرگ تر باشد، صدای بیشتری نیز ایجاد می شود. در صنعت تهویه مطبوع از این کمپرسورها با عنوان کمپرسورهای دورانی را نیز نام برده می شود. به طور کلی، در ساختار داکت اسپلیت متناسب با نوع و مدل، از کمپرسورهای Rotary یا Scroll استفاده میشود. مکانیزم عملکرد این نوع کمپرسور در سه مرحله مختلف مکش، فشرده سازی و تخلیه صورت می گیرد.

پس از برشِ اضلاع فریم، گوشه های فریم را در هر مقطع به صورت ۴۵ درجه برش میزنیم تا هریک از کرنرهای فریم به صورت کاملاً گونیا آمادهی اتصال به یکدیگر شود. همانطور که اشاره گردید با توجه به آزادیِ عمل در ساختِ فریم با عرض ها و ابعاد مختلف به راحتی میتوان این عرض را در سایز ۳ تا ۵ سانت اجرایی کرد.

مصرف پایین و بهینه برق و انرژی، از دیگر مزیت های قابل توجه این قطعه حائز اهمیت و مهم به شمار می رود. اینگونه است که این محصول با قابلیت ها و کارایی های منحصر به فرد خود، یکی از کاربردی ترین و پرمصرف ترین دریچه هوای مورد استفاده در ایران به شمار می آید. معمولا طراحی دریچه کولر آلومینیومی و دریچه کولر چوبی در ایران بسیار رایج است و با هدف آسایش افراد در محیطهای سر بسته ساخته میشوند. به بیانی ساده تر می توان گفت که کانال کشی کولر از مهم ترین بخش های معماری یک ساختمان است.

در این وضعیت شما تصور می کنید موتور کولر ایرادی پیدا کرده است و با وجود تعمیراتی که روی آن انجام می دهید، باز هم مشکل رفع نمی شود. البته یک راهکار برای رفع این مشکل وجود دارد و آن هم نصب دمپر برقی است. گردش ثابت هوا به صورت افقی بهدلیل وجود پرههای هممرکز و متوالی سبب افزایش کیفیت دریچه هوای چهارگوش شده است. لازم به ذکر است که مکانیزم کمپرسورهای روتاری تعبیه شده در ساختار Duct Split از نوع چرخشی و براساس جابجایی مثبت صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید