قیمت دریچه سقفی – شرکت صنعتی رحمتی

در مقایسه با قیمت دریچه دیواری آلومینیومی، قیمت دریچه دیواری آهنی در حدِ قابلِ توجهی پایین تر است و این موضوع نیز بیشتر به دلیلِ ارزان بودنِ قیمتِ مواد اولیهی دریچه دیواری آهنی است. لازم به توصیح است تمام نمونه های دریچه بازدید داکت اسپلیت که ذکر شد را هم میتوان بصورت وزنه ای و هم بصورت لولایی با قفل تولید و عرضه نمود. با تکمیل ساخت فریم دریچه داکت اسپلیت باید نسبت به ساخت درب دریچه داکت اسپلیت گل سقفی اقدام شود.ابعاد درب دریچه داکت اسپلیت وزنه ای از ابعاد داخلی فریم نشات می گیرد.برای تعیین دقیق ابعاد درب باید از ابعاد تودرتوی فریم دریچه داکت اسپلیت به میزان ۲ میلیمتر از هر سو کسر نمود تا درب وزنه ای دریچه داکت اسپلیت به راحتی در هنگام بازوبستن،برداشته و گذاشته شود.جنس درب دریچه داکت اسپلیت از ورق آلومینیوم با حداقل ضخامت یک میلیمتراست.این ضخامت با افزایش ابعاد درب دریچه داکت اسپلیت افزایش می یابد.برای ساخت این مدل درب باید در داخل ساختار ورقِ درب دریچه داکت اسپلیت به تعداد یک یا دو شیارِ محیطی ایجاد نمود.با ایجاد و اتمام شیارهای چهارگوش در ساختار درب دریچه داکت اسپلیت، درب دریچه نمودِ اصلیِ خود را بازمی یابد.برای استحکام درب دریچه داکت اسپلیت یک سیستم خم کاری در دورتادورِ حاشیه ی درب دریچه داکت اسپلیت ایجاد می کنیم که درب دچار تاب خوردگی یا حالت دِفرمه پیدا نکند.

امکان تولید این دریچه ها از ورق آهن سیاه یا فولاد گالوانیزه با ضخامت مختلف و یا استیل ضد زنگ ، در صورت درخواست ، وجود دارد. پهنای قاب دریچه ها می توانند ۳٫۳ سانت یا ۴٫۵ سانت از پروفیل آلومینیوم و یا هر اندازه دیگر از جنس آهن سیاه یا گالوانیزه باشد.

لازم به ذکر میباشد قیمت دریچه دیواری آلومینیومی مشبکِ دو یا سه طرفه از نوعِ سادهی آن نیز بالاتر است. اما مهم ترین مشخصه داکت اسپلیت این است از طریق کانال کشی در سقف کاذب می توان هوای مطبوع را به تمام محیط منتقل نمود و برای محیط های بزرگ مناسب است. پس از اتمام مراحل ساخت فریم برای ساخت درب دریچه داکت اسپلیت اقدام می گردد.این مرحله با استفاده از سایزینگ ابعاد داخلیِ فریم آغاز می شود.بررپایه ی این ابعاد و احتساب لبه های دورِ درب،ورق آلونینیومیِ درب برش خورده و پس از خم کاریِ لبه های دورِ کار،حفره ی دریچه مشبک بر روی درب دریچه داکت اسپلیت ایجاد می شود.ابعاد این حفره بر اساس مقدار هوای مورد نیازِ دستگاه تعیین می شود.این دریچه بصورت ترکیبی بر دوی درب دریچه داکت اسپلیت تعبیه می شود.پس از این مرحله با اتصال لولا به درب و فریم دریچه داکت اسپلیت مراحل تولید اولیه دریچه داکت اسپلیت کامل شده و دریچه برای اجرای عملیات رنگ آماده می شود.نوع رنگ دریچه داکت اسپلیت از جنس پودری الکتروستاتیک می باشد که در کدهای مختلف و متنوع می تواند بر روی سطوح دریچه داکت اسپلیت از آن استفاده نمود.با انجام و اتمام عملیات رنگ برای جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی نسبت به آسیب دیدگیِ ساختار و رنگ دریجه بازدید داکت اسپلیت،باید انرا در کاورهای ضربه گیر بسته بندی نمود.

به عنوان مثال قیمت دریچه دیواری که از جنس آلومینیوم تولید شده، نسبت به قیمت دریچه دیواری آهنی بالاتر میباشد. دریچه هواکش خودرو قطعهای برای کنترل میزان هوای ورودی به موتور است. دریچه کولری علاوه بر هوای رفت کولر آبی برای هوای رفت هواساز ، هوای رفت ایرواشر و هوای رفت زنت نیز مورد استفاده قرار می یگرد.از این رو این دریچه در امکانی که نیاز به هوای تازه می باشد مانند اتاق بستری بیمارستان بسیار پر مصرف می باشد. حال نوبت به طراحی و ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت شیاردار میرسد. دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تأسیسات آب و فاضلاب برای دسترسی و امکانِ رفعِ انسدادِ لولهها، زانو ها، سیفون ها و اتصالاتِ آب و فاضلاب به کار می رود.، لازم به ذکر است با استفاده ارز دریچه بازدید الومینیومی لولادار تأسیسات دیگر نیازی به شکاف یا تخریب مسیرِ لولهها و دیگر تأسیسات نیست.درواقع دریچه بازدید آلومینیومی لولادار تأسیساتِ ساختمان در محل های مربوطه باعث میگردد هم بر روی آلات و سیستم های تأسیساتی، پوششی مناسب نصب گردد و همچنین دسترسی بهاین تأسیسات تسهیل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید