قیمت دریچه دیواری هوا – شرکت صنعتی رحمتی

کانال سازی و کانال کشی احمدی در تهران ، اجرای کانال سازی و سیستم تهویه های سرمایشی و گرمایشی و ساخت داکت های اسپلیت سیستم های تهویه مطبوع سیستم تهویه فلکسی و گالوانیزه و سانتیفیوژ و ساخت دریچه هوا فروش و ساخت و نصب و اجرای پروژه های صنعتی و ساختمانی تهویه هوا وساخت داکت اسپیلت و کانال سازی و دریچه هوا ساخت و فروش داکت اسپلت و اجرای کانال سیستمهای تهویه صد در صد تضمینی با کیفیت بالا و تیم مجرب خدمات رسانی میشود.

این نوع در نیز همانند دریچه مشبک قابلیت نصب بر روی دیوار و زیر سقف را دارا میباشد و از آن بیشتر برای هوای رفت سیستمهای فن کوئل و کولر گازی استفاده میشود. ابعادِ مذکور به میزان نیم سانت از هرطرف نسبت به ابعادِ چهارچوبهی کلافی که قرار است دریچه بازدید پلاستیکی روی آن نصب گردد کوچکتر میباشد تا دریچه بازدید پلاستیکی به راحتی در زمان نصب، در محل مورد نطر جانمایی شود. البته قابل ذکر میباشد در صورت سفارش و اصرارِ خریدار، منعی در رنگ آمیزیِ سطوح دریچه بازدید پلاستیکی وجود ندارد و به راحتی میتوان هم نمای بیرونی و هم سطوح داخلیِ دریچه بازدید پلاستیکی را رنگ آمیزی کرد.

با توجه به نمای سفید-شیریِ دریچه بازدید پلاستیکی، لذا نیازی به پوشش یا رنگ بر روی سطوح دریچه بازدید پلاستیکی نمیباشد و نمای طبیعیِ این دریچه بازدید پلاستیکی به راحتی قابل استفاده در انواع مکان ها میسر می سازد. با توجه ماهیت جنس دریچه بازدید پلاستیکی و عدم رسانا بودنِ جنسِ بدنه دریچه بازدید پلاستیکی استفاده از دریچه بازدید پلاستیکی بر روی جعبههای تقسیم و نیز جعبههای مینیاتوری به راحتی امکانپذیر است. در یک دسته بندی کلی از لحاظ شکل هندسی میتوان دریچههای سقفی هوا را به دو دسته ی چهارگوش و گرد تقسیم بندی کرد. ظرفیت سیستم های مجزا یا دو پارچه از0.5 تا 100 تن برودتی متغیر است.

درب دریچه بازدید پلاستیکی در دو مدلِ مسطح و شیار دار قابل تولید و عرضه است. از جمله خصوصیاتِ دیگرِ دریچه بازدید پلاستیکی، استحکام و دوام دریچه بازدید پلاستیکی است. از جمله نکات مهم در کاربرد دریچه بازدید پلاستیکی این موضوع است که امکانِ استفاده از آن در کفِ فضاهای مختلف امکلنپذیر ناست.درب دریچه بازدید پلاستیکی صرفا به صورت لولایی بازوبسته میگردد و امکانِ تولید و کاربردِ آن به صورت وزنهای نیست. لبههای بیرونی و جانبیِ فریمِ دریچه بازدید پلاستیکی با حالت اُریپ و شیبدار حالت زیبایی به ساختار فریم می بخشد.درب دریچه بازدید پلاستیکی دارای به صورت لولایی باز و بسته میگردد.عملِ بازوبسته شدنِ درب دریچه بازدید پلاستیکی به واسطهی دستگیرهای که روی دربِ دریچه بازدید پلاستیکی تعبیه شده، بازوبست میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید