قیمت دریچه جت نازل – شرکت صنعتی رحمتی

در مواد متضاد ومقابل هم که توسط واتر جت برش میخورند بنا به همین مزیت هیچ گونه تنش حرارتی را تحمل نمی کنند و هر گونه نتایج ناخوشایند را از آنها دور میسازد . انرژی جنبشی در واتر جت باعث تغییر شکل در اجسام شده و وهمین انرژی سبب ایجاد سوراخ با درستی وصحت بالا دراجسام میشود ، بدون باقی گذاشتن لبه ، تراشه یا پوسته ای بر روی آنها . کانال فلکسیبل خرطومی آلومینیومی از آلومینیوم با ضخامت ۱۱۰ تا ۱۴۰ میکرون ساخته میشود . ساختار پیچیده ای ندارد و از دو لایه فویل آلومینیومی لمینت شده و پی وی سی که با یک مفتول فلزی فنری پوشش داده شده، تشکیل می گردد.

پس از این مرحله نسبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی ساده لولایی میرسد. برای ساختارگیریِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اضلاعِ منفک را با دستگاه نقطه جوش با کُرنرهای ورقی از داخل،به هم متصل و به فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت شکل چهارضلعی می بخشند که این فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت بصورت کاملا گونیا و قائم الزاویه مونتاژ می گردد.

نکته مهم در ساخت درب این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت این است که روی این درب، شیار یا منفذی برای عبور هوا به سمت دستگاه فن کویل لازم نمیباشد و در این دستگاهها هوای برگشت دستگاه توسط کانال مجزای برگشت هوا تامین میشود. در صورتیکه در واتر جت تمامی این موارد رعایت و اعمال میشود .مثلا ماشین کاری آسبست تولید دود خطرناکی میکند که برای کاربران عوارض خطرناکی دارد، ولی دراین روش هیچ گونه خطری متوجه کاربران نیست.همچنین این روش صداهای ناهنجاری که شنیده نمی شوند ولی روی اعصاب تاثیر منفی می گذارند را تولید نمی کند(مانند امواج با فرکانس های بالا که توسط ماشینکاری الترا سونیک تولید میشود) .محدوده شنوایی انسان حدود 20 هرتز تا20 کیلو هرتز است ولی در التراسونیک امواجی با فرکانس 20 کیلو هرتز به بالا تولید می کند.

واتر جت در تولید اجسام وطرحهای پیچیده بسیار باصرفه میباشد و مواد می توانند در فئال نزدیکی از هم برش بخورند . قسمتی از لجن های ته نشینی در اثر چرخش آب که ناشی از حرکت هم زن است به ناحیه ی اختلاط و انعقاد راه یافته و در فعل و انفعالات مربوط به فلوکولاسیون شرکت می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید