قیمت دریچه تنظیم هوا-مبتکر تهویه

از آنجا که ایجاد یک سیستم تهویه مطبوع در محیط هایی مثل اتاق های تمیز و آزمایشگاههای پزشکی و تحقیقاتی از اهمیت شایانی برخوردار است لذا کاربرد داکت های استانداردِ انتقال هوا نیز به همین نسبت دارای اهمیت می شوند. از آنجا که استفاده از دستگاههای استخراج ارز دیجیتال ( ماینر ) روز به روز افزایش می یابد، لذا نیاز به انتقال هوای گرم و خروجی از فن ماینر و نیز مهار کردن صدای گوشخراش خروجی از آن، کاربرد انواع کانال فلکسیبل را لازم و ضروری می کند. البته برای تسهیل و امکانپذیر بودنِ عملیات نصب باید به میزان نیم سانت از هر طرف به عنوان بادخور کسر گردد که نصاب در زمان نصب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی دچار مشکل نشود.

این خصوصیت باعث می شود تا مواد و ذرات عبوری از داخل کانال فلکسیبل به راحتی و بدون اصطکاک عبور کرده و از فرسایش کانال فلکسیبل فنر استخوانی در طول زمان جلوگیری میکند. این موتورهای دی سی اینورتر در هنگام شروع به کار به یکبار استارت نخواهند خورد بلکه با دور آرام و با گذشت زمان به دورهای بالا خواهند رسید. گریل ها یا شیار این نوع دریچه بازدید در طولهای ۹ و ۱۸ سانتی روی درب دریچه به صورت عمودی یا افقی قابل ایجاد است.

کانال فلکسیبل فنری جهت انتقال هوای ناشی از فعل و انفعالات شیمیایی و آلاینده ها در محیط های آزمایشگاهی به کار می رود. نردبان های چوبی را هرگز رنگ نکنید چرا که این کار تنها شکاف ها و ترک های احتمالی ایجاد شده در نردبان را از دید شما پنهان می کند و در عمل تاثیر دیگری ندارد.

علاوه بر ساختار اصلی این کانال فلکسیبل که از پی وی سی است ساختار فنر نگهدارنده ی این کانال فلکسیبل از پی وی سی سخت یا استخوانی می باشد. هم چنین در برابر نم و رطوبت بسیار مقاوم است. است. تفاوت این کانال فلکسیبل با کانال فلکسیبل پی وی سی شفاف و پی یو در این است که ساختار نگهدارنده ی این کانال فلکسیبل به جای فنر فولادی از پی وی سی مقاوم و سخت است. آخرین مدل از کانال فلکسیبل بدون عایق که در این مبحث به آن می پردازیم، کانال فلکسیبل فنر استخوانی می باشد که در مکش و انتقال هوا و آب کاربرد دارد.ساختار این کانال فلکسیبل از جنس پی وی سی شفاف و غیر شفاف است.

دیدگاهتان را بنویسید